
Od zaginięcia 19-letniej Iwony Wieczorek z Gdańska minęło już 10 lat. Wracająca z dyskoteki w Sopocie nastolatka przepadła bez śladu.
Wówczas w jej poszukiwania włączone było wszystkie jednostki, detektywi i jasnowidz, jednak nic nie przyniosło przełomu w sprawie.
W Australii urodził się największy chłopiec na świecie. Noworodek miał rekordowa wagę
Po tylu latach śledztwa procedurą jest, aby akta trafiły to tak zwanego Archiwum X. Jednak w ostatnich dniach śledczy na nowo zajmują sie tajemniczym zaginięciem Iwony.
„Publikuję osobiste nietypowe zdjęcie. Komentarze: ‘W pani wieku takich zdjęć nie wolno publikować.’ ‘Po co to pokazywać. Myśli że ma 16 lat." Z życia
"Z zasady wszystkim odmawiałam. Nieistotne czy to najlepszy przyjaciel, czy siostra. Odpowiedź była zawsze ta sama: 'Nie pożyczam pieniędzy.'" Z życia
Kiedy natura postanowiła odpocząć! Dzieci celebrytów, które mają pecha ze swoim wyglądem
Na co swędzą dłonie? Presądy związane ze swędzeniem
W ostatnich dniach na terenie ogródków działkowych, na których kilka godzin przed feralną imprezą Iwona spotkala się z przyjaciółmi intensywne działania prowadzą policjanci śledczy. Nieoficjalnie wiadomo, że znaleziono strzępki ubrań. Pojawiają się, wię pytania, czy należą one do Iwony? Czy 10 lat temu śledztwo przeprowadzone było niewystarczająco dokładnie?
Janusz Szostak - dziennikarz śledczy i autor książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek jako pierwsza osoba, która przeanalizowała ponad 40 tomowe akta sprawy jest innego zdania...
To miejsce było już przeszukiwane tuż po zaginięciu Iwony i nic nie znaleziono. Moim zdaniem rozwiązania tej sprawy należy szukać w innym miejscu. W maju przeprowadzę własne poszukiwania
Mężczyzna zapowiada, że w maju zamierza przeprowadzić swoje śledztwo.
Czy działania funkcjonariuszy przyniosą po tylu latach rozwiązanie tego zagadkowe zaginięcia? Moco wierzy w to mama Iwony, któracały czas nie ustępuje w wierze, że dowie się prawdy o swoim dziecku.
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com