W związku z epidemią koronawirusa, w Polsce wprowadzono kwarantannę, która musi zabiezpieczyć wszystkich od zarażenia się. Jeżeli od 1 marca liczba zarażonych osób była tylko jedna, to dzisiaj ona w szybkim tempie rośnie i mamy już 325 przypadków, z których 5 przypadków są śmiertelne.

Małgorzata Królikowska próbuje odzyskać radość życia

Z powodu koronawirusa wprowadzają nowe sposby biezpieczeńśtwa. Nie jest wyjątkiem tak samo i polskie stacje telewizyjne. Są one emitowane, ale bez polskiej publiczności. Zamiast tego łączą się z prowadzącymi i widzami za pomocą Skype’a. 

Pytanie na śniadanie

Książę Monako Albert II zakażony koronawirusem

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Dąbrowska w blond włosach! Aktorka przeszła ogromną metamorfozę

Ewa Farna zachwyca coraz szczuplejszą sylwetką. Wcisnęła się w rozmiar 36

Tym znakom zodiaku towarzyszyć będzie szczęście w 2022 roku

„Harry został wydziedziczony przez ojca”: Karol przekaże londyński dom synowi księżnej Katarzyny

Coкaz bardziej pojawiają się informację o tym, że poranne programy zostaną całkowicie zamknięte. Tak, planują Pytanie na Śniadanie zdjąć z anteny. Prawda to czy nie, wyjaśnia prezenterka Ida Nowakowska:

Ida Nowakowska

Nasi widzowie właśnie teraz nas najbardziej potrzebują, co pokazują, dzwoniąc do nas. Ludziom potrzeba otuchy, rozrywki i dobrej energii, co staramy się im przekazywać. Jesteśmy bezpieczni, podczas nagrań mamy zapewnione nawet dyżury ratowników medycznych.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak byłe żony Michała Wiśniewskiego w nowym projekcie. Rodzina Wiśniewskich od lat nas zaskakuje. Michał ze swoimi żonami i muzami jednocześnie przeżył nie jedno. Jednak jak się okazuje, członkowie klanu wcale się nie nienawidzą. Ania Świątczak, była żona Wiśniewskiego i była wokalistka Ich Troje właśnie wraca do zespołu, a pomóc ma jej w tym nie kto inny, jak Mandaryna, wokalistka o wielu twarzach i talentach. Ona jako jedyna postawiła na własną karierę. I choć jej koncert w Sopocie do dziś jest oceniany jako jeden z najgorszych w dziejach polskiej muzyki - ona śmieje się z tego i po prostu idzie dalej!

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational