Rodzina Wiśniewskich od lat nas zaskakuje. Michał ze swoimi żonami i muzami jednocześnie przeżył nie jedno. Jednak jak się okazuje, członkowie klanu wcale się nie nienawidzą.

Ania Świątczak, była żona Wiśniewskiego i była wokalistka Ich Troje właśnie wraca do zespołu, a pomóc ma jej w tym nie kto inny, jak Mandaryna, wokalistka o wielu twarzach i talentach. Ona jako jedyna postawiła na własną karierę. I choć jej koncert w Sopocie do dziś jest oceniany jako jeden z najgorszych w dziejach polskiej muzyki - ona śmieje się z tego i po prostu idzie dalej!

Amerykańska celebrytka na językach całego świata. Jej "koronawirusowe wyzwanie" to szczyt głupoty

Tym razem Mandaryna wzięła się za.. włosy Ani Światczak, czyli de facto - swojej zastępczyni sprzed lat. 

To ona wspólnie z fryzjerem rodzinnym Kajetanem Górą wzięli się za metamorfozę Ani, a Mandaryna relacjonowała to na swoim Instagramie. 

Trzeba przyznać, że nowa fryzura Ani służy, więc najwidoczniej - Mandaryna ma także talent fryzjerski, więc już nie możemy się doczekać, aż obok jej szkoły tańca, stanie salon fryzjerski.

I choć prawdopodobnie większość byłych żon chciałoby raczej spalić włosy swojej następczyni niż je naprawiać, w świecie Wiśniewskich życie jest bardziej nieprzewidywalne.

Poseł PIS mimo zakazu zorganizował imprezę na 250 osób. Naraził nawet zdrowie prezydenta

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com