Koronawirus nie odpuszcza. Gwiazdy i infuencerzy namawiają do zostania w domu i zrezygnowania z podróży czy spotkań ze znajomymi. Dla bezpieczeństwa lepiej nawet nie widywać się z rodziną.

Jednak te nakazy i zakazy nie wszyscy niestety biorą na poważnie. I wśród tych nieodpowiedzialnych wcale nie jest jakaś nastoletnia gwiazdka, a wydawałoby się - poważny polityk.

W polskim rządzie koronawirus! Kto złapał tego złośliwego wirusa?

COVID-19 na tę chwilę w Polsce pozbawił życia 5 osób, jednak Grzegorz Woźniak chyba się tym szczególnie nie przejmuje. Za to za najwyższy cel postawił sobie zorganizowanie hucznych imienin.

Popularne wiadomości teraz

Mamuśka ma wychodne": Dominika Gwit zrobiła niespodziankę swoim subskrybentom i pochwaliła się synkiem

Anna Mucha zaliczyła wielką wpadkę z ubraniem. To była wielka wpadka nawet dla niej

Paulina Smaszcz rozgadała się o nowym partnerze. Reakcja Kurzajewskiego na nowy związek byłej była błyskawiczna

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Co więcej, impreza posła PIS miała miejsce zaledwie kilka godzin po wystąpieniu premiera Mateusza Morawieckiego, gdzie odwołał zgromadzenia powyżej 50 osób.

Jednak polityk Woźniak zbuntował się i jego impreza miała około 250 osób... 

Zdecydowanie mężczyzna nie wykazał się odpowiedzialnością i rozumem, zwłaszcza zważając na to, że syn posła organizującego swoje imieniny, to piłkarz, który na co dzień gra w jednym z klubów w północnych Włoszech. Ojciec miał go osobiście stamtąd przywieźć kilka dni przed hucznymi imieninami.

Oczywiście, Grzegorz Woźniak nie komentuje sprawy. Jednak zważając na to, że 250 osób było zagrożonych zakażeniem, a każda z tych osób ma swoją rodzinę, pracę.. to nie sposób zliczyć jak smutne konsekwencje może mieć ten czyn. Nawet zdrowie prezydenta jest zagrożone, skoro miał on od tego czasu kontakt z politykami swojej partii, którzy tam również świętowali.

Koronawirus w Polsce. Prezydent chce wstrzymać spłaty kredytów

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com