Wielu z nas nie może się już doczekać września i nowej wersji "BrzydUli", czyli serialowego hitu TVN-u. Z tego co zapowiadała Małgosia Socha główni bohaterzy mają powrócić w pełnej obsadzie, jednak póki co do sieci nie trafiły zdjęcia nowej pełnej obsady.

Aktualnie wiadomo, że tytułowa BrzydUla znów się nieco "zapuści" i przestanie o siebie dbać, ale czy będzie z Markiem? 

Kontynuacja "BrzydUli" już wkrótce! Oto, jak będzie wyglądać nowa Ula Cieplak

Kwestią niepewną są też postaci rodzeństwa Uli, czyli Jasiek i Beatka. W pierwszej serii serialu Jasiek grał przystojnego nastolatka aspirującego do pracy modela, natomiast Beatka była słodką dziewczynką, zupełnie oderwaną od problemów dorosłych.

Jak teraz wyglądają?

Wacław Warchoł, serialowy Jasiek Cieplak

Wacław Warchoł w 2008 roku, źródło: Onet

Popularne wiadomości teraz

"Zakochałam się w swoim zięciu i cały czas o nim myślę. Córce nie mogę się przyznać bo od razu stracę jej miłość na zawsze": historia zakochanej matki

Michał Szpak przyznał, że marzy o dziecku. "Na pewno pójdę z nim na każdy melanż"

Swędzenie prawej piersi – co oznacza? Najpopularniejsze presady i zabobony

Mężczyzna znalazł małych szczeniaków w kartoniku, jednak to byle inne zwierzęta

Wacław Warchoł dziś, źródło: Instagram @wgwarchol

Marcin Prokop żegna się z widzami Dzień Dobry TVN? Fani są zawiedzeni

Kalina Janusiak, serialowa Beatka Cieplak

Kalina Janusiak w 2008 roku, źródło: MW Media

Kalina Janusiak dziś, źródło: Instagram @kalka_

Musicie przyznać, że różnica w ich wyglądzie jest bardzo zauważalna! Świetnie, gdyby ich dalszy losy także zostały ukazane w nowej "BrzydUli".

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com