Ta rodzina jest naprawdę niesamowita. Ta historia uczy nie tylko miłości ale i wzajemnego szacunku a także wytrwałości. Ojciec rodziny otwarcie przyznaje, że ...

Ten rok był niezapomniany z wielu, wielu powodów, ale Maggie jest największym prezentem, jaki mogliśmy sobie wyobrazić

Jay i Kateri poznali się, kiedy byli w pierwszej klasie szkoły średniej. Następnie oboje rozpoczęli naukę na uniwersytetach. Miłość i wierność przysięgali sobie w 1993 roku. Kończąc studia, mieli już troje dzieci. Maluchy nie przeszkodziły im jednak w uzyskaniu wyższego wykształcenia. Kateri obroniła tytuł magistra pracy socjalnej na Grand Valley State University, a jej mąż ukończył studia prawnicze na Western Michigan University.

Smaki dzieciństwa. Pyszny przepis na leniwe kluski

Jay i Kateri Schwandt mieszkają na Florydzie. Zawsze marzyli o wielkiej rodzinie. Od wielu lat marzyli, aby w ich rodzinie pojawiła się dziewczynka. Jednak pomimo wielu prób nie udawało im się to, aż do teraz. Kateri urodziła Maggie, która jest ich 15 dzieckiem. Dotychczas kobieta urodziła aż 14 synów.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Rozbieżność wiekowa między dziećmi małżeństwa jest naprawdę spora. Najstarszy ich syn Tyler ma 28 lat i wraz ze swoją narzeczoną mieszka niedaleko domu rodziców. Natomiast najmłodsza w rodzinie jest córka Maggie, która właśnie się urodziła i nie potrafi nawet jeszcze mówić.

Rodzina jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com