„Ameryka Express”, która początkowo była „Azją Express” stała się bardzo popularnym programem rozrywkowym. Nic dziwnego, w show możemy w końcu zobaczyć jak gwiazdy zachowują się naprawdę w ekstremalnych warunkach.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens zaszaleli z dekoracjami świątecznymi

Poprzedni uczestnicy programu mogą potwierdzić, że program może zarówno pomóc w rozwoju kariery, ale może też zaszkodzić o czym przekonała się na przykład Renata Kaczoruk.

W czwartek rano oficjalny instagramowy profil programu podał nazwiska wszystkich uczestników nowej edycji "Ameryka Express".

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

"Według standardów mojego męża nie robię wystarczająco dużo dla jego córki. Dlaczego uważa, że w ogóle powinnam coś robić"

„W wieku pięćdziesięciu lat zdecydowałam się odejść od męża, ale spotkałam się z niezrozumieniem ze strony rodziny i przyjaciół: o co tyle hałasu”

W programie zmierzą się:

Marcin "Różal" Różalski i Bartosz Fabiński

Paweł Deląg i Dariusz Lipka

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał

Grażyna Wolszczak i Filip Sikora

Grzegorz Collins i Rafał Collins

Iwona Burnat i Reggie Benjamin z „Żon Hollywood”

Patrycja Markowska i Żaneta Lubera

Karolina Pisarek i Marta Gajewska.

Natomiast program poprowadzi Daria Ładocha.

Komu będziecie kibicować?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com