W ostatnich tygodniach wiele dzieje się w życiu Jarosława Kaczyńskiego. Niedawno prezes przeszedł operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego a obecnie przechodzi przez trudny okres rehabilitacji. Jest jednak jedna rzecz, z której prezes nie potrafi zrezygnować. Kuzyn Jarosława Kaczyńskiego zdradza z czym nie potrafi rozstać się lider partii.

O stan zdrowia po operacji w podwarszawskim Otwocku dbał nie tylko personel, ale także kuzyn Jan Maria Tomaszewski. Prezesa PiS czeka jeszcze jedna operacja, z tym, że jej termin ustalony jest dopiero po wyborach prezydenckich.

Szymon Hołownia kandydatem na prezydenta

Jarosław Kaczyński pomimo swojego zwolnienia lekarskiego jednak się nie oszczędza. Postanowił wrócić do pracy. Swoich obowiązków nie wykonuje jednak w siedzibie PiS lecz w swoim prywatnym mieszkaniu na Żoliborzu.

Popularne wiadomości teraz

Kiedyś wyglądały tandetnie, dziś są ikonami stylu. Polskie gwiazdy, które przeszły przemianę

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Mrowisko

W ostatnich dniach dom Jarosława Kaczyńskiego stał się prawdziwym centrum dowodzenia. Polityka odwiedzają nie tylko najbliżsi współpracownicy. Częstym gościem jest premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Nam pozostaje jedynie życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com