Nietypowy widok zastali turyści, którzy kilka dni temu spacerowali w okolicach Morskiego Oka. Co prawda dziwne i mało odpowiednie stroje na szlaku to już tradycja. Widywane były kobiety w szpilkach i turyści w klapkach. Ten widok jednak był na tyle niecodzienny, że turyści aż przystawali, aby to zobaczyć.

Bandziorek znalazł miłość. Teraz marzy o ślubie i dziecku

Szliśmy nad Morskie Oko, było mnóstwo ludzi na trasie, bo pogoda ładna, ale był duży mróz. Nagle naszym oczom wyłonił się taki widok

Choć pogoda w górach bywa zdradliwa to nikt nie spodziwał sie turystki w ... kołdrze!

Popularne wiadomości teraz

"Grzegorz nie śmiał sprzeciwić się matce, a ja wypłakałam się na weselu. Goście myśleli, że to łzy szczęścia. On jej relacjonował, co robił": z życia

Kiedy natura postanowiła odpocząć! Dzieci celebrytów, które mają pecha ze swoim wyglądem

Na co swędzą dłonie? Presądy związane ze swędzeniem

To dość zabawna sytuacja, pewnie Pani miała ubraną kurtkę i była przygotowana. Pamiętajmy jednak o rozwadze. Góry to żywioł. Nieodpowiedzialne zachowanie jak chociażby to, o którym pisaliśmy niedawno, gdy młodzi ludzie ślizgali się na tafli Morskiego Oka może doprowadzić do tragedii!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com