Niedawno dotarły informacje ze Szpitala Weterynaryjnego z Oklahoma City w USA , że na świat przyszedł nietypowy szczeniak. Wabi sie Skipper i ma 6 łap, 2 ogonki i 2 miednice. W 2019 roku w Wielkiej Brytani również urodził sie labrador Roo , który miał 6 łap, jednak jak twierdzą lekarze  Skipper jest wyjątkowy. To pierwszy szczeniak z takim połączeniem wad, który urodził się żywy.

Kuba Wojewódzki prześmiewczo pożegnał Egurrolę

Skipper ma jedną głowę i klatkę piersiową, ale dwie drogi moczowe, dwa układy rozrodcze, dwa ogony i sześć łap. Do tego doszły szczeniakowi oznaki rozszczepu kręgosłupa. Jak mówią lekarze organy pieska są w dobrej formie.


Wszystkie jej łapy poruszają się i reagują na bodźce jak u normalnego szczeniaka. Jest możliwe, że kiedy podrośnie, będzie potrzebować fizjoterapii i pomocy w poruszaniu się

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Lekarze robią wszystko by suczka żyła bez bólu. Zdaniem ekspertów powodem wad suczki jest nieprawidłowe rozdzielenie się płodów w macicy na etapie życia płodowego. Suczka niestety została przez mamę odrzucona, dlatego karmiona jest butelką. Powstała również zbiórka założona przez właścicieli Skipper na rehabilitacje i ewentualne leczenie.

 

wiecej ciekawych artkyłow na kolezanka.com