Niedawno dotarły informacje ze Szpitala Weterynaryjnego z Oklahoma City w USA , że na świat przyszedł nietypowy szczeniak. Wabi sie Skipper i ma 6 łap, 2 ogonki i 2 miednice. W 2019 roku w Wielkiej Brytani również urodził sie labrador Roo , który miał 6 łap, jednak jak twierdzą lekarze  Skipper jest wyjątkowy. To pierwszy szczeniak z takim połączeniem wad, który urodził się żywy.

Kuba Wojewódzki prześmiewczo pożegnał Egurrolę

Skipper ma jedną głowę i klatkę piersiową, ale dwie drogi moczowe, dwa układy rozrodcze, dwa ogony i sześć łap. Do tego doszły szczeniakowi oznaki rozszczepu kręgosłupa. Jak mówią lekarze organy pieska są w dobrej formie.


Wszystkie jej łapy poruszają się i reagują na bodźce jak u normalnego szczeniaka. Jest możliwe, że kiedy podrośnie, będzie potrzebować fizjoterapii i pomocy w poruszaniu się

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Lekarze robią wszystko by suczka żyła bez bólu. Zdaniem ekspertów powodem wad suczki jest nieprawidłowe rozdzielenie się płodów w macicy na etapie życia płodowego. Suczka niestety została przez mamę odrzucona, dlatego karmiona jest butelką. Powstała również zbiórka założona przez właścicieli Skipper na rehabilitacje i ewentualne leczenie.

 

wiecej ciekawych artkyłow na kolezanka.com