Umiejętność prowadzenia samochodu jest niezwykle istotna. Jednak aby tak się stało należy najpierw zdać egzamin na prawo jazdy.

Szymon Wydra obchodzi urodziny!

Egzamin jest podzielony na dwie części. Najpierw należy zdać część teoretyczną, która obejmuje wszystkie zasady poruszania się po drodze. Do części praktycznej można dojść wyłącznie po zdaniu pierwszej części.

Okazuje się jednak, że nie jest to takie łatwe. Nie każdemu jest dane zdać teorię za pierwszym razem.

Rekordzista podchodzenia do części teoretycznej mieszka w Piotrkowie Trybunalskim. Pierwszy raz do egzaminu podszedł 15 lat temu tuż po tym jak stracił prawo jazdy.

Popularne wiadomości teraz

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Kiedy lekarz powiedział Annie, że został jej miesiąc życia, poprosiła męża, by zabrał ją nad morze

mieszkaniec Piotrkowa oblał wszystkie egzaminy na teorii, do egzaminu praktycznego jeszcze nie podszedł. Koszt egzaminu teoretycznego to 30 zł. Lokalne media wyliczyły, że pechowiec (?) wydał na razie niemal 5 tys. zł.

Dotąd rekordzistą w zdawaniu egzaminu był pewien mieszkaniec Opola, który teorię zdał za 113 razem, a po jej zaliczeniu praktykę za 5 razem. Z kolei na świecie rekord należy do Koreanki, która prawo jazdy zdobyła w wieku 68 lat, po 950 nieudanych próbach. Wreszcie zdała!

Życzymy powodzenia!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com