Mój ojciec jest trudną osobą, zrobił tak wiele rzeczy mojej matce podczas ich dwudziestoletniego małżeństwa, że trudno byłoby mi je teraz wymienić.

Kiedy został zwolniony z pracy, zaczął pić na czarno. To było trudne dla mojej mamy, a mój tata zaczął nawet podnosić na nią rękę. Pewnego dnia nie wytrzymała i odeszła od niego.

"Moja mama zadzwoniła do mnie zapłakana i poprosiła o pomoc. Odeszłam od męża, on znowu mnie pobił.

Nie chcę wracać do domu, sprawił, że nasze mieszkanie stało się miejscem dla bezdomnych. Bardzo się zmienił, nie wiem, jak to wszystko znieść.

"Nie mogłam zostawić jej na ulicy, więc zadzwoniłam do męża; niedawno odziedziczył jednopokojowe mieszkanie." "Kochanie, mama ma kłopoty, potrzebuje pomocy. Czy może mieszkać w jednopokojowym mieszkaniu?

Popularne wiadomości teraz

"Mama płacze i prosi, żebym pomagała siostrze. Od kiedy tata odszedł, są biedni. Mówię: „Nikt mi nie pomagał, więc niech ona się nauczy”

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Nie na długo, tylko kilka dni, a potem wróci do domu. - Dlaczego pytasz? Oczywiście, że może. Niech zostanie tak długo, jak potrzebuje, nie zostawimy jej w trudnej sytuacji - powiedział mi Alexander.

Przyprowadziłam mamę do mieszkania i zostawiłam jej klucze. Myśleliśmy z mężem, że pomieszka najwyżej tydzień i wróci do ojca, ale tak się nie stało.

Minęło osiem lat, a mama nadal mieszka w mieszkaniu zięcia. Mieliśmy plany co do tego jednopokojowego mieszkania.

Mój mąż, Alexander, chciał go dać swojemu synowi, ponieważ jest już dorosły i musi rozpocząć samodzielne życie. "Nasz syn ma już dziewczynę, chcą się pobrać, a ona jest w ciąży".

To rozwścieczyło mężczyznę: "Musimy znaleźć miejsce dla naszego syna, ale twoja matka nie chce się wyprowadzić. Musisz szybko rozwiązać ten problem" - powiedział mi Alexander.

Byłam oburzona, bo z jego słów mogłam wywnioskować, że nie zależy mu na mojej matce. Powiedział: "Twoja matka to twój problem".

Mieszkamy razem od tak dawna, nigdy nie dzieliliśmy naszych problemów na nasze i twoje, a on mi to mówi. Poczułam się urażona, a jak on sobie wyobraża rozwiązanie tego problemu?

Mam wyrzucić matkę na ulicę czy co? Nie jestem na to gotowa. Mąż mówi, że matka powinna wrócić do ojca, ale to niemożliwe.

Mój ojciec urządził w swoim mieszkaniu prawdziwą kawalerską melinę. Sprowadza kobiety o łatwych cnotach i całymi dniami pije z kumplami. Moja matka jest przyzwyczajona do spokojnego i samotnego życia.

Uważam, że mój syn powinien sam zarobić na mieszkanie, a na razie niech mieszka w wynajętym. A moja matka ma już 60 lat, niech dożyje swoich dni samotnie w komfortowych warunkach.

Powiedziałam mężowi, że nie wyrzucimy matki. Oczywiście poczuł się urażony i nawet się do mnie nie odzywa, ale postąpiłam słusznie.

Pisaliśmy również o: Koledzy z klasy wyśmiewali mnie jak tylko mogli, a ja milczałam ze strachu. Ale wkrótce życie postawiło wszystkich na swoim miejscu

Może zainteresuje: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w żałobie. "Byłeś kimś wyjątkowym i takim zostaniesz"

Przypominamy o: 11 listopada. Dramatyczna chwila między Andrzejem a Agatą Dudą. Odrzuciła jego zaloty