Życie gwiazd nie zawsze jest pełne blichtru i świateł fleszy. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, choć po rozwodzie, musieli wspólnie przejść przez bolesną stratę. Para aktorów podzieliła się z fanami informacją o śmierci wyjątkowej i bliskiej im osoby, ich wspólnego przyjaciela, Przemka.

Katarzyna Warnke, znana z rzadkiego dzielenia się prywatnymi sprawami w mediach społecznościowych, zrobiła wyjątek, publikując wzruszające wspomnienie na Instagramie. Aktorka opublikowała zdjęcie z Przemkiem i nie kryła wzruszenia w wyjątkowych słowach:

Odszedł Przemek, mój Przyjaciel. Osoba wyjątkowa, bardzo wrażliwa, skomplikowana. Człowiek o wyjątkowej inteligencji.Przemek, Kochany! Spoczywaj w pokoju. Byłeś kimś wyjątkowym i takim zostaniesz w mojej pamięci.Do zobaczenia!R.I.P.

To osobiste pożegnanie sprawiło, że fani zobaczyli inną, bardziej ludzką stronę aktorki, która zazwyczaj strzeże swojej prywatności. Słowa Katarzyny dotyczące Przemka były pełne szacunku i miłości, co poruszyło serca wielu obserwatorów.

Popularne wiadomości teraz

Historia z życia wzięta. Mąż zniknął na tydzień i wrócił cały obdarty ze łzami w oczach

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Piotr Stramowski również podzielił się żalem na swoim profilu, publikując galerię wspólnych zdjęć z Przemkiem. Jego słowa oddają ducha przyjaźni i szacunku:

Żegnaj Przemek. Dzięki Ci za te kilka szalonych lat życia. Tego się nie zapomni

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, screen YT
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, screen YT
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, screen YT

Chociaż para aktorska jest po rozwodzie, ich wspólne uczucie straty łączy ich w trudnym momencie. Wspólna historia z Przemkiem, obecna w galeriach zdjęć na ich profilach, ukazuje, że więź między ludźmi czasem przewyższa granice związku małżeńskiego.

Internauci zareagowali na pożegnanie, wyrażając swoje wsparcie dla Katarzyny i Piotra w trudnym czasie. Komentarze pod ich postami pełne są wyrazów współczucia i żalu:

Życie jest tak kruche…Proszę się trzymać dzielnie. Wyrazy współczucia Ogromnie mi przykro. Tulę.

To pożegnanie przypomina nam, że nawet w świecie show-biznesu, gdzie pozornie wszystko jest perfekcyjne, spotykają nas bolesne chwile. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski dzieląc się tym trudnym doświadczeniem, stają się dla wielu osób inspiracją do otwarcia się na wsparcie społeczności w trudnych chwilach życia.

Pisaliśmy również o: Koledzy z klasy wyśmiewali mnie jak tylko mogli, a ja milczałam ze strachu. Ale wkrótce życie postawiło wszystkich na swoim miejscu

Może zainteresuje: Mąż mnie zostawił i zabrał wszystkie nasze oszczędności. Moja teściowa przyszła i powiedziała to, a ja poczułam się zawstydzona

Przypominamy o: 11 listopada. Dramatyczna chwila między Andrzejem a Agatą Dudą. Odrzuciła jego zaloty