Życie gwiazd nie zawsze jest pełne blichtru i świateł fleszy. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, choć po rozwodzie, musieli wspólnie przejść przez bolesną stratę. Para aktorów podzieliła się z fanami informacją o śmierci wyjątkowej i bliskiej im osoby, ich wspólnego przyjaciela, Przemka.

Katarzyna Warnke, znana z rzadkiego dzielenia się prywatnymi sprawami w mediach społecznościowych, zrobiła wyjątek, publikując wzruszające wspomnienie na Instagramie. Aktorka opublikowała zdjęcie z Przemkiem i nie kryła wzruszenia w wyjątkowych słowach:

Odszedł Przemek, mój Przyjaciel. Osoba wyjątkowa, bardzo wrażliwa, skomplikowana. Człowiek o wyjątkowej inteligencji.Przemek, Kochany! Spoczywaj w pokoju. Byłeś kimś wyjątkowym i takim zostaniesz w mojej pamięci.Do zobaczenia!R.I.P.

To osobiste pożegnanie sprawiło, że fani zobaczyli inną, bardziej ludzką stronę aktorki, która zazwyczaj strzeże swojej prywatności. Słowa Katarzyny dotyczące Przemka były pełne szacunku i miłości, co poruszyło serca wielu obserwatorów.

Popularne wiadomości teraz

Mąż wspomniał o trzecim dziecku: "Muszę zostać ojcem syna". A co, jeśli znowu urodzę córkę: "Wracamy do domu i staramy się lepiej, czy jak"

„Synowe się postarały. No cóż, postanowiłam odpłacić im tym samym. Na Dzień Matki podarowałam im obu użyteczny prezent – miskę”

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

Piotr Stramowski również podzielił się żalem na swoim profilu, publikując galerię wspólnych zdjęć z Przemkiem. Jego słowa oddają ducha przyjaźni i szacunku:

Żegnaj Przemek. Dzięki Ci za te kilka szalonych lat życia. Tego się nie zapomni

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, screen YT
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, screen YT
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, screen YT

Chociaż para aktorska jest po rozwodzie, ich wspólne uczucie straty łączy ich w trudnym momencie. Wspólna historia z Przemkiem, obecna w galeriach zdjęć na ich profilach, ukazuje, że więź między ludźmi czasem przewyższa granice związku małżeńskiego.

Internauci zareagowali na pożegnanie, wyrażając swoje wsparcie dla Katarzyny i Piotra w trudnym czasie. Komentarze pod ich postami pełne są wyrazów współczucia i żalu:

Życie jest tak kruche…Proszę się trzymać dzielnie. Wyrazy współczucia Ogromnie mi przykro. Tulę.

To pożegnanie przypomina nam, że nawet w świecie show-biznesu, gdzie pozornie wszystko jest perfekcyjne, spotykają nas bolesne chwile. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski dzieląc się tym trudnym doświadczeniem, stają się dla wielu osób inspiracją do otwarcia się na wsparcie społeczności w trudnych chwilach życia.

Pisaliśmy również o: Koledzy z klasy wyśmiewali mnie jak tylko mogli, a ja milczałam ze strachu. Ale wkrótce życie postawiło wszystkich na swoim miejscu

Może zainteresuje: Mąż mnie zostawił i zabrał wszystkie nasze oszczędności. Moja teściowa przyszła i powiedziała to, a ja poczułam się zawstydzona

Przypominamy o: 11 listopada. Dramatyczna chwila między Andrzejem a Agatą Dudą. Odrzuciła jego zaloty