Tragedia mogłaby zniszczyć całą rodzinę, gdyby nie ci zwykli chłopcy. Kiedy dom się zapalił, ogień natychmiast rozprzestrzenił się na dach i werandę; bardzo szybko dom zapalił się całkowicie.

Daniil, Żenia i Witalij mieli mniej niż 18 lat. Ale zdawali sobie sprawę, że są najbliżej domu.

Nie było czasu na czekanie i zgadywanie, chłopcy wbiegli do środka: wiedzieli, że jest tam wiele dzieci. Udało im się wyciągnąć całą szóstkę, w tym pięć dziewczynek i chłopca.

Najstarsza, która miała 13 lat, zdołała sama wydostać się przez okno. Rodzice byli nieobecni w momencie tragedii; zwarcie prawie zabiło wszystkie dzieci naraz.

Mieszkańcy wioski są przekonani, że chłopcy zasługują na nagrodę za swoją odwagę. Ale sami chłopcy tak nie uważają: są pewni, że każdy mężczyzna zrobiłby to samo.

Popularne wiadomości teraz

Kiedy koledzy z klasy zaczęli śmiać się z jej syna, w jednej sekundzie postawiła ich wszystkich na swoim miejscu

Historia z życia wzięta. Mąż zniknął na tydzień i wrócił cały obdarty ze łzami w oczach

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Witalij wkrótce wstąpi do wojska, Daniła kończy ostatni rok szkoły, a Żenia nadal mieszka w sierocińcu i uczy się na spawacza. Wielkie dzięki dla nich!

Pisaliśmy również o: Kobieta zdała sobie sprawę, że wkrótce umrze i poprosiła synów, by przyprowadzili do niej siostrę

Może zainteresuje: Niepokojące doniesienia z domu Maryli Rodowicz. Córka wyprzedaje mienie gwiazdy, ale czy to ze względów finansowych

Przypominamy o: Pierwszy kryzys w związku Marcina Hakiela z nową partnerką? Dominika nie była zachwycona