Tragedia mogłaby zniszczyć całą rodzinę, gdyby nie ci zwykli chłopcy. Kiedy dom się zapalił, ogień natychmiast rozprzestrzenił się na dach i werandę; bardzo szybko dom zapalił się całkowicie.

Daniil, Żenia i Witalij mieli mniej niż 18 lat. Ale zdawali sobie sprawę, że są najbliżej domu.

Nie było czasu na czekanie i zgadywanie, chłopcy wbiegli do środka: wiedzieli, że jest tam wiele dzieci. Udało im się wyciągnąć całą szóstkę, w tym pięć dziewczynek i chłopca.

Najstarsza, która miała 13 lat, zdołała sama wydostać się przez okno. Rodzice byli nieobecni w momencie tragedii; zwarcie prawie zabiło wszystkie dzieci naraz.

Mieszkańcy wioski są przekonani, że chłopcy zasługują na nagrodę za swoją odwagę. Ale sami chłopcy tak nie uważają: są pewni, że każdy mężczyzna zrobiłby to samo.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

TOP-8 pomysłów na oryginalne serwowanie serów i wędlin – wygląda niesamowicie pięknie

Witalij wkrótce wstąpi do wojska, Daniła kończy ostatni rok szkoły, a Żenia nadal mieszka w sierocińcu i uczy się na spawacza. Wielkie dzięki dla nich!

Pisaliśmy również o: Kobieta zdała sobie sprawę, że wkrótce umrze i poprosiła synów, by przyprowadzili do niej siostrę

Może zainteresuje: Niepokojące doniesienia z domu Maryli Rodowicz. Córka wyprzedaje mienie gwiazdy, ale czy to ze względów finansowych

Przypominamy o: Pierwszy kryzys w związku Marcina Hakiela z nową partnerką? Dominika nie była zachwycona