Tancerz postanowił podzielić się intymnym spojrzeniem na swoje życie, publikując zdjęcie z nową partnerką, które zaskoczyło nie tylko publiczność, ale także samą zainteresowaną.

Odkryjmy, co stało się za kulisami tego nietypowego wydarzenia.

W ostatnich tygodniach Marcin Hakiel nie kryje swojego szczęścia związanego z nowym etapem w życiu rodzinnym.

W wywiadzie dla "Dziennik.pl" tancerz wyznał, że dla niego najważniejsza jest rodzina i dzieci.

To podejście do życia znalazło odzwierciedlenie w częstych publikacjach na jego profilu społecznościowym, gdzie prezentuje wspólne chwile z ukochaną.

Popularne wiadomości teraz

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Najnowszym akcentem w tej historii jest zdjęcie opublikowane przez Marcin Hakiel. Na fotografii widzimy jego partnerkę, Dominikę, w zupełnie naturalnej sytuacji, ubranej w bluzę ze związanymi włosami, bawiącą się z kotem.

Ten uroczy pejzaż domowego życia wyraźnie rozczulił tancerza, który podkreślił to w opisie: "Moje dziewczyny". Jednak reakcja Dominiki była nieco inna.

Dominika zdaje się nie być tak zachwycona publikacją, jak mogłoby się wydawać. Odpowiadając na zdjęcie, napisała: "Zabiję Cię...", dodając przy tym serce. Choć to wydaje się być reakcją zaskakującą, para zdecydowanie potraktowała to z humorem i szybko udostępniła sytuację na Instagramie.

Ostatnio para coraz częściej pojawia się publicznie razem, nie tylko na portalach społecznościowych, ale także na różnych imprezach. Wydaje się, że Marcin Hakiel i Dominika nie zamierzają ukrywać swojego związku. Wręcz przeciwnie, pragną dzielić się swoim szczęściem, publikując kolejne ujęcia, na których nie brakuje uśmiechów i radości.

Pisaliśmy również o: Kobieta zdała sobie sprawę, że wkrótce umrze i poprosiła synów, by przyprowadzili do niej siostrę

Może zainteresuje: Niepokojące doniesienia z domu Maryli Rodowicz. Córka wyprzedaje mienie gwiazdy, ale czy to ze względów finansowych

Przypominamy o: Marcin Hakiel święta spędzi z Katarzyną Cichopek? Już wszystko jasne