Tancerz postanowił podzielić się intymnym spojrzeniem na swoje życie, publikując zdjęcie z nową partnerką, które zaskoczyło nie tylko publiczność, ale także samą zainteresowaną.

Odkryjmy, co stało się za kulisami tego nietypowego wydarzenia.

W ostatnich tygodniach Marcin Hakiel nie kryje swojego szczęścia związanego z nowym etapem w życiu rodzinnym.

W wywiadzie dla "Dziennik.pl" tancerz wyznał, że dla niego najważniejsza jest rodzina i dzieci.

To podejście do życia znalazło odzwierciedlenie w częstych publikacjach na jego profilu społecznościowym, gdzie prezentuje wspólne chwile z ukochaną.

Popularne wiadomości teraz

"Po raz pierwszy kupiłam mango do spróbowania, ale moje wnuki wbiegły do pokoju i zaczęły mnie błagać: idźcie do mamy, niech wam kupi"

„Moja teściowa obwiniała swojego teścia za wszystkie swoje kłopoty, dopóki nie zdecydował się jej opuścić: życie dało jej nauczkę”

„Marzyłam, że życie z bogatym mężczyzną to bajka, ale tak naprawdę nie wiedziałam, jak go zostawić: nawet pieniądze mnie nie powstrzymały”

„Mój mąż zostawił mnie w chwili, gdy dostałam mieszkanie po babci: ta reakcja dała mi do myślenia”

Najnowszym akcentem w tej historii jest zdjęcie opublikowane przez Marcin Hakiel. Na fotografii widzimy jego partnerkę, Dominikę, w zupełnie naturalnej sytuacji, ubranej w bluzę ze związanymi włosami, bawiącą się z kotem.

Ten uroczy pejzaż domowego życia wyraźnie rozczulił tancerza, który podkreślił to w opisie: "Moje dziewczyny". Jednak reakcja Dominiki była nieco inna.

Dominika zdaje się nie być tak zachwycona publikacją, jak mogłoby się wydawać. Odpowiadając na zdjęcie, napisała: "Zabiję Cię...", dodając przy tym serce. Choć to wydaje się być reakcją zaskakującą, para zdecydowanie potraktowała to z humorem i szybko udostępniła sytuację na Instagramie.

Ostatnio para coraz częściej pojawia się publicznie razem, nie tylko na portalach społecznościowych, ale także na różnych imprezach. Wydaje się, że Marcin Hakiel i Dominika nie zamierzają ukrywać swojego związku. Wręcz przeciwnie, pragną dzielić się swoim szczęściem, publikując kolejne ujęcia, na których nie brakuje uśmiechów i radości.

Pisaliśmy również o: Kobieta zdała sobie sprawę, że wkrótce umrze i poprosiła synów, by przyprowadzili do niej siostrę

Może zainteresuje: Niepokojące doniesienia z domu Maryli Rodowicz. Córka wyprzedaje mienie gwiazdy, ale czy to ze względów finansowych

Przypominamy o: Marcin Hakiel święta spędzi z Katarzyną Cichopek? Już wszystko jasne