Ksiądz zapytał go dlaczego.

Odpowiedział: - Widziałem ludzi, którzy przychodzili do kościoła, mówili źle o innych w kościele, wielu członków patrzyło na swoje telefony podczas nabożeństwa, a to tylko kilka rzeczy, które zauważyłem... Ksiądz powiedział:

- "Dobrze, ale zanim pójdziesz, zrób mi przysługę: weź pełną szklankę wody i przejdź przez kościół trzy razy, nie rozlewając ani kropli na podłogę, a potem nie musisz przychodzić, jeśli nie chcesz".

Facet był pewien, że to będzie bardzo łatwe!

Przeszedł trzy razy, tak jak prosił ksiądz. Kiedy skończył, powiedział księdzu, że skończył. A ksiądz zapytał:

Popularne wiadomości teraz

Irena chce odpocząć, bo odkąd urodziła Zofię, zapomniała. Ale matka mówi, że jej całe życie powinno kręcić się wokół córki

Na swoje wesele wojownik zabrał jako świadka najlepszego przyjaciela. To, że nie jest człowiekiem, nie stanowiło problemu

"Kupiłam ciastka do herbaty i poszłam do domu kochanki męża. Na początku nie była zadowolona, ale okazało się, że można się dogadać"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

- "Kiedy szedłeś przez kościół, czy widziałeś innych ludzi mówiących źle o innych ludziach? Facet odpowiedział: - Nie. - Czy widziałeś kogoś patrzącego na swój telefon? - Nie, nie widziałem. - Czy wiesz dlaczego? - Nie, odpowiedział.

To samo dzieje się w naszym życiu, kiedy skupiamy się na naszym Panu Jezusie Chrystusie, nie mamy czasu na dostrzeganie błędów innych ludzi!

Pisaliśmy również o: Kobieta zdała sobie sprawę, że wkrótce umrze i poprosiła synów, by przyprowadzili do niej siostrę

Może zainteresuje: Niepokojące doniesienia z domu Maryli Rodowicz. Córka wyprzedaje mienie gwiazdy, ale czy to ze względów finansowych

Przypominamy o: Pierwszy kryzys w związku Marcina Hakiela z nową partnerką? Dominika nie była zachwycona