Zobaczyli się na morzu w Hiszpanii. Anna nie pamiętała dokładnie, jak to wszystko się zaczęło, ale miłość ogarnęła jej serce. Wyszła za mąż za Sashę i urodziła dwie piękne dziewczynki.

Aleksander i Anna założyli własną firmę. Dziewczyna uwielbiała robić słodycze, więc otworzyli własną piekarnię.

Anna była szczęśliwa, nie mogła nawet o tym marzyć. Anna dorastała w dysfunkcyjnej rodzinie.

Ojciec pił i bił matkę, ale ona to znosiła. Wkrótce zaczęła niańczyć męża. Dziewczynka została wysłana do sierocińca.

Od tego czasu obiecali sobie, że jej rodzina będzie idealna i tak się stało. Pewnego dnia Anna dostała zawrotów głowy i zemdlała.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Przykro mi to mówić, ale nie zostało jej wiele czasu" - powiedział lekarz Aleksandrowi. Ołeksandr i Anna mieli już wnuki.

Jego córki dorosły, wyszły za mąż i wyprowadziły się. Chciał zebrać całą rodzinę w jednym domu, aby mogli pożegnać się z matką.

Ale ona kategorycznie się temu sprzeciwiła: "Przestańcie mnie wcześniej opłakiwać. Nie chcę ich widzieć.

Jedźmy nad morze do Hiszpanii. Chcę tylko leżeć na słońcu obok ciebie. Spakowali swoje rzeczy, zamknęli piekarnię i wyjechali. Codziennie chodzili na plażę, pływali i jedli lody.

Przez chwilę Anna zapomniała, że zostało jej bardzo mało czasu. Pewnego razu stali na balkonie i Anna powiedziała mężowi swoje ostatnie życzenie.

"Pamiętasz, jak chciałeś zwiedzić cały świat? Więc sprzedaj naszą piekarnię i jedź.

Nigdy nie chciałeś jej otworzyć, nalegałam. Twoje życie musi toczyć się dalej, nie musisz stać w miejscu. Nie musisz żyć życiem, o którym nigdy nie marzyłeś.

Znajdź sobie kobietę z pasją, proszę, nie zamykaj się w sobie. Nie krzywdź naszych dziewczynek, będzie im ciężko przetrwać moją opiekę.

Rozmawiaj z nimi, odwiedzaj je często. Nie zapomnij opowiedzieć o mnie swoim wnukom, nie chcę, żeby o mnie zapomniały.

I zawsze pamiętaj, że cię kocham! Alexander przytulił swoją żonę. Nie mógł uwierzyć, że to mu się przytrafiło. Kilka dni później wrócili do domu.

W mieszkaniu czekały na nich córki i ich rodziny. Nie mogły rozmawiać z matką bez płaczu. Kilka dni później Anna odeszła z tego świata.

Aleksander sprzedał piekarnię i wyruszył w podróż dookoła świata. Nie było dnia, żeby nie myślał o swojej ukochanej żonie.

Pisaliśmy również o: Moja siostra powiedziała, że powinnam utrzymywać ją i dziecko. Mój mąż był wściekły, kiedy się o tym dowiedział

Może zainteresuje: Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem? "Najpierw musi być decyzja"

Przypominamy o: W królestwie bieli i koronki. Katarzyna Cichopek przedstawia swój wybór sukni ślubnej