Jego szczytowym momentem stało się zaskakujące rozstanie z Katarzyną Cichopek oraz obszerny wywiad w programie "Miasto Kobiet", gdzie sugerował, że padł ofiarą zdrady.

To publiczne rozstanie znanego tancerza z żoną sprawiło, że Hakiel znalazł się w centrum uwagi, odsłaniając jednocześnie nowy rozdział swojego życia. Jego popularność gwałtownie rosła, a media plotkarskie obiegły doniesienia o jego życiu osobistym.

Marcin Hakiel zaskoczył opinię publiczną, odrzucając propozycję powrotu do "Tańca z Gwiazdami". Motywacją była chęć przeczekać medialną burzę wokół swojej osoby oraz nieudanego małżeństwa. Jednak teraz wydaje się, że tancerz gotów jest na nowe wyzwania.

Obecnie Hakiel cieszy się życiem u boku swojej ukochanej Dominiki, skoncentrowany jednocześnie na prowadzeniu własnej szkoły tańca. Jego popularność przynosi mu nowe propozycje zawodowe, z których być może wkrótce skorzysta.

„Dostałem ostatnio zapytanie o udział w kilku nowych programach, ale odmówiłem, bo to nie było w kręgu moich zainteresowań. Mam swoje ułożone życie, i to nie jest tak, że bardzo potrzebuję wrócić do telewizji. Jeśli będzie coś interesującego, będą mnie chcieli, i będzie mi to pasować, to jasne” – przyznał Marcin Hakiel w rozmowie z portalem Plotek.pl.

Popularne wiadomości teraz

"Nigdy nie sądziłam, że mój mąż jest zdolny do zdrady. Okazało się, że myliłam się przez te wszystkie lata. Pół roku temu zaczęłam zauważać"

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Ciekawe jest, że podobną propozycję otrzymała również Katarzyna Skrzynecka. Nieoficjalne informacje sugerują, że Polsat rozważa specjalną edycję "Tańca z Gwiazdami", w której zmierzą się byłe gwiazdy programu.

„Najpierw musi być decyzja, czy to w ogóle będzie, więc poczekajmy. Były już prowadzone rozmowy, i raz już poprosiłem o jakiś czas, bo tuż po rozwodzie po prostu no nie czułem się tak na siłach, nie chciałem też wszystkiego na raz brać. Zobaczymy” – zdradził Marcin Hakiel.

Czy fani chcieliby ponownie zobaczyć duet Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Hakiela na parkiecie? Czy edycja specjalna "Tańca z Gwiazdami" z dawnymi uczestnikami przyciągnęłaby ich uwagę? To pytanie pozostaje otwarte, a decyzja i ewentualne nowe taneczne wyzwania dla Hakiela i innych znanych twarzy są kwestią czasu.

Pisaliśmy również o: Mąż zostawił mnie w ciąży i zniknął. Wrócił dopiero po 10 latach i powiedział co następuje, po czym przez długi czas nie znalazłam dla siebie miejsca

Może zainteresuje: Miłosne niespodzianki. Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała gotowi na ślub

Przypominamy o: Cała Polska pogrążyła się w żałobie. Nie żyje aktor z komedii "Vabank" i "Kogel-mogel"