Polski aktor, mający na koncie trzy nieudane małżeństwa, może być teraz na progu czwartej ceremonii ślubnej – z Gabrielą Muskałą. Sensacyjne doniesienia pojawiły się w jednym z tygodników, a fani zastanawiają się, czy ta gwiazdorska para faktycznie zmierza do ołtarza.

W 2021 roku media obiegła informacja o rozwodzie Zbigniewa Zamachowskiego z Moniką Richardson. Jednak równocześnie pojawiły się plotki o nowym związku aktora z Gabrielą Muskałą, polską aktorką teatralną i filmową. Para utrzymywała się z dala od mediów, rzadko komentując swoje życie prywatne.

Sensacyjne wieści, które pojawiły się niedawno w "Twoje Imperium", sugerują, że Zbigniew Zamachowski szykuje się do czwartej ceremonii ślubnej. Tym razem miałby stanąć na ślubnym kobiercu z Gabrielą Muskałą, z którą związany jest od pewnego czasu.

Jeden ze znajomych aktora ujawnił, że Zakochany Zbigniew zawsze dąży do sformalizowania związku, wierząc, że to na zawsze. Po zamknięciu drzwi za poprzednim etapem życia, pragnie rozpocząć nowy rozdział – tym razem być może na zawsze z Gabrielą Muskałą.

Według informacji podanych przez tygodnik, pierwsze zaproszenia na ślub gwiazdorskiej pary już zostały rozesłane. Ceremonia ma odbyć się niebawem, a szczegóły zaczynają budzić ogromne zainteresowanie mediów i fanów.

Popularne wiadomości teraz

"Nigdy nie sądziłam, że mój mąż jest zdolny do zdrady. Okazało się, że myliłam się przez te wszystkie lata. Pół roku temu zaczęłam zauważać"

"Zarządzałem w naszej rodzinie. Myślałem, że trzymam wszystko pod kontrolą. Teraz moje ręce są związane"

Mąż wspomniał o trzecim dziecku: "Muszę zostać ojcem syna". A co, jeśli znowu urodzę córkę: "Wracamy do domu i staramy się lepiej, czy jak"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

Znajomy pary donosi, że ich związek kwitnie, a Zakochani świetnie się dogadują. Czwarty rok razem to dla nich czas miłości i zrozumienia. Aktorzy, choć nie skomentowali jeszcze tych doniesień publicznie, zachowują w sprawie swojego życia prywatnego zazwyczaj dużą dyskrecję.

Gabriela Muskała, w jednym z rzadkich wywiadów, gdzie zdecydowała się porozmawiać na temat swojego życia uczuciowego, opowiedziała o swoim związku z Zbigniewem Zamachowskim. Podkreśliła, że to dla niej cudowne poczucie partnerstwa i swobody. Akceptacja absolutna i możliwość dzielenia radości oraz trudności sprawiają, że ich związek jest wyjątkowy.

"Śmiać się przede wszystkim, a jednocześnie móc opłakać z partnerem trudne chwile – to dla mnie najważniejsze" – wyznała Gabriela w jednym z wywiadów dla magazynu Pani.

Pisaliśmy również o: Pewnego dnia mój mąż wrócił z pracy i powiedział, że muszę zarejestrować część mojego domu na niego

Może zainteresuje: Ten lekarz działa za darmo dla pacjentów, którzy nie mogą zapłacić. Każdy powinien znać tę wspaniałą osobę

Przypominamy o: Dramatyczny moment. Ciężarna Małgorzata Tomaszewska przewraca się w trakcie nagrywania "Pytania na śniadanie"