Należy szukać kogoś, kto może pomóc! "Ten lekarz bezpłatnie leczy pacjentów, którzy nie są w stanie zapłacić!

Ta wspaniała osoba powinna być znana! Vadym Shewchenko, główny ortopeda-traumatolog regionu Czerkasy na Ukrainie, daje szansę na życie nawet najbardziej beznadziejnym.

Rozpoczął serię bezpłatnych operacji dla pacjentów, którzy nie są w stanie zapłacić za drogie leczenie! Szczęśliwcy zostaną wybrani spośród tych, którzy się do niego zgłoszą.

Będzie pomagał pacjentom w krytycznych sytuacjach. Lekarz będzie szukał na to funduszy na własną rękę, współpracując z mecenasami. A co najważniejsze, oprócz darmowych operacji, pacjenci będą rehabilitowani.

Mówi, że będzie operował za darmo tak długo, jak będzie miał na to siłę. Ponieważ nie wszystko w tym życiu mierzy się pieniędzmi. Dziękujemy, Vadym Viktorovych!

Popularne wiadomości teraz

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Mój syn w ogóle nie był do mnie podobny, więc zmusiłem moją żonę do wykonania testu na ojcostwo: dobrze, że to zrobiliśmy”

Ten lekarz leczy pacjentów, którzy nie mogą zapłacić za darmo! Ten wspaniały człowiek powinien być wzorem dla wszystkich!

Pisaliśmy również o: Pożegnanie z legendą kina. Nie żyje Joss Ackland, aktor z filmu Agnieszki Holland

Może zainteresuje: Niespodziewane rozczarowanie. Moja córka otrzymała drogi prezent ślubny, ale nie wszystko było radosne

Przypominamy o: Surowa prawda Marcina Hakiela. Koniec kontaktów z byłą żoną Katarzyną Cichopek. „My właściwie nie mamy kontaktów”