Należy szukać kogoś, kto może pomóc! "Ten lekarz bezpłatnie leczy pacjentów, którzy nie są w stanie zapłacić!

Ta wspaniała osoba powinna być znana! Vadym Shewchenko, główny ortopeda-traumatolog regionu Czerkasy na Ukrainie, daje szansę na życie nawet najbardziej beznadziejnym.

Rozpoczął serię bezpłatnych operacji dla pacjentów, którzy nie są w stanie zapłacić za drogie leczenie! Szczęśliwcy zostaną wybrani spośród tych, którzy się do niego zgłoszą.

Będzie pomagał pacjentom w krytycznych sytuacjach. Lekarz będzie szukał na to funduszy na własną rękę, współpracując z mecenasami. A co najważniejsze, oprócz darmowych operacji, pacjenci będą rehabilitowani.

Mówi, że będzie operował za darmo tak długo, jak będzie miał na to siłę. Ponieważ nie wszystko w tym życiu mierzy się pieniędzmi. Dziękujemy, Vadym Viktorovych!

Popularne wiadomości teraz

Kiedy koledzy z klasy zaczęli śmiać się z jej syna, w jednej sekundzie postawiła ich wszystkich na swoim miejscu

Kiedy mąż dowiedział się, że moja matka zastawiła mi swoje mieszkanie, powiedział mi, coś, czego nie mogę zrozumieć

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Ten lekarz leczy pacjentów, którzy nie mogą zapłacić za darmo! Ten wspaniały człowiek powinien być wzorem dla wszystkich!

Pisaliśmy również o: Pożegnanie z legendą kina. Nie żyje Joss Ackland, aktor z filmu Agnieszki Holland

Może zainteresuje: Niespodziewane rozczarowanie. Moja córka otrzymała drogi prezent ślubny, ale nie wszystko było radosne

Przypominamy o: Surowa prawda Marcina Hakiela. Koniec kontaktów z byłą żoną Katarzyną Cichopek. „My właściwie nie mamy kontaktów”