Jak każda dobra matka, chciałam, aby moja córka była szczęśliwa i miała dobre małżeństwo, i oczywiście szczerą miłość, ponieważ jest ona niezbędna.

Moje życie osobiste wcale się nie ułożyło - rozwiodłam się z ojcem mojej córki, gdy miała zaledwie pięć lat. Potem ponownie wyszłam za mąż, urodziłam dwóch synów - bliźniaków, ale życie z moim drugim mężem też się nie ułożyło, albo się z nim rozstajemy, albo wracamy do siebie, kiedy on się pozbiera.

Jestem nim zmęczona. I wszyscy mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w ciasnych warunkach, z bardzo małą przestrzenią. Moja córka wyrosła na prawdziwą piękność, wiedziałam, że znajdzie księcia.

To niezbyt dobre powiedzenie: "Nie rodzić się pięknym, rodzić się szczęśliwym"; przede wszystkim dziewczyna potrzebuje dobrego wyglądu, a potem będzie szczęśliwa, bez względu na to, co o tym myślisz, ale to prawda.

Pewien facet zaczął opiekować się moją Julią: był przystojny i pochodził z bogatej rodziny. Jego ojciec jest naukowcem, wykładał na prestiżowym uniwersytecie, a teraz jest biznesmenem.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

Pewien facet znalazł zniszczony portfel. Nie miał pojęcia, do czego może on prowadzić: „ Czekałam na ciebie całe życie”

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Rodzina mojego zięcia ma dom na wsi, który jest przepiękny: wysoki, jasny, z zielenią na podwórku, altaną, huśtawką i basenem. Jest tam nawet łaźnia, mimo że dom ma wannę z jacuzzi, prysznic i dwie toalety.

Nigdy wcześniej nie byłam w takim domu, a moi przyjaciele i krewni nie mają czegoś takiego, więc nie miałem gdzie tego zobaczyć. Swatka nie była zbyt zadowolona, że jej syn wybrał moją córkę: powiedziała, że Julia nie ma wyższego wykształcenia, uczyła się tylko na kucharkę, jej rodzina nie była tak bogata jak ich i ogólnie nasza rodzina nie była im równa.

Jak powiedziała swojemu synowi: "Tak, twoja narzeczona jest piękna, ale co z tego? Czy tylko o to chodzi? ". Nawiasem mówiąc, moja córka jest bardzo dobrą osobą - jest miła i skromna. To również jest ważne dla kobiety, nawet jeśli nie jest to widoczne dla oczu, ale jest bardzo odczuwalne.

W każdym razie mój zięć nalegał na ślub, para złożyła wniosek do urzędu stanu cywilnego i mieliśmy ślub. Ze swojej strony dałem parze tylko 3000 hrywien, więcej nie miałem, ale teściowie zainwestowali w restaurację i drugi dzień uroczystości zorganizowali u siebie.

Pisaliśmy również o: Po 23 latach niespodziewane otwarcie. Natalia Kukulska dzieli się kulisami małżeństwa. "Różnice, niedomówienia"

Może zainteresuje: W oczach starca pojawiły się łzy; wysiadł z samochodu, ukłonił się i powiedział. "Dziękuję, synu". Poszedł do swojego starego domu, ocierając łzy ręką

Przypominamy o: Ból i nadzieja. Polsat odcina się od Michała Wiśniewskiego w kontrowersyjnej sprawie