Choć przypomniał o nadchodzących koncertach zespołu Ich Troje i zdradził szczegóły dotyczące planowanej nowej płyty, to niestety musiał również przekazać smutną wiadomość związana z sylwestrowym występem.

Cześć kochani! Ja nie jestem strusiem nie chowam głowy w piasek

W czerwonym T-shircie z hasłem "Stary piernik to też ciacho", Wiśniewski nie unikał trudnych tematów.

Przyznał, że pomimo obecności nieprawomocnego wyroku sądu, który skazał go na pozbawienie wolności, jest niewinny. Mimo tych trudności artysta stara się być otwarty wobec swoich fanów.

Popularne wiadomości teraz

Spytam się mamy, czy naprawdę lubi żyć w bałaganie, a ona mi: "Nie wtrącaj się, gdzie cię nie proszą"

“Jeżeli tak lubicie mojego ojca, proszę zabrać go sobie. Nam z mamą nie szkoda”: wypaliła córka w nerwach

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Mówiąc o reperkusjach, przykro mi to stwierdzić, ale pierwszy raz od kilkunastu lat nie będzie mnie na sylwestrze w Polsacie. Bardzo mi przykro, mam nadzieję, że ta sprawa się wyjaśni wcześniej, czy później i gdzieś tam znowu się pojawię, ale pamiętajcie, że w dalszym ciągu gramy koncerty - skomentował Wiśniewski sytuację, wyrażając jednocześnie swoje rozczarowanie faktem, że nie będzie mógł wystąpić na tegorocznym sylwestrze w Polsacie.

Muzyczną niespodzianką dla fanów jest fakt, że Jacek Łągwa przekazał Wiśniewskiemu pierwszą piosenkę do nowej płyty. Obiecując regularne premiery kolejnych utworów, sugeruje, że cały album ujrzy światło dzienne za rok.

Pomimo trudności Michał Wiśniewski podkreślił, że nie może jeszcze zbyt wiele mówić na temat sprawy prawnej, ale zapewnił, że w przyszłym tygodniu jego prawnik wyda oświadczenie, które może rozjaśnić sytuację.

Nawet w obliczu tych wyzwań, lider Ich Troje zaznaczył, że koncerty będą się odbywać zgodnie z planem. Wspomniał, że mimo braku udziału w sylwestrowej imprezie w Polsacie, liczy na szybkie wyjaśnienie sprawy i możliwość powrotu na scenę. Fanów zachęcił do trzymania kciuków i zapewnił, że mimo trudności muzyczne show będzie kontynuowane.

Pisaliśmy również o: Andrzej postanowił rozwieść się z Anną, ponieważ nie mogła mieć dzieci. Ale tylko ona wiedziała, jakie są problemy jej rodziny

Może zainteresuje: W oczach starca pojawiły się łzy; wysiadł z samochodu, ukłonił się i powiedział. "Dziękuję, synu". Poszedł do swojego starego domu, ocierając łzy ręką

Przypominamy o: Pierwszy kryzys w związku Marcina Hakiela z nową partnerką? Dominika nie była zachwycona