Para, którą media uważają za harmonijną, postanowiła podzielić się z fanami kulissami swojego małżeństwa. Okazuje się, że za fasadą szczęścia kryją się także trudności i niedomówienia.

Natalia Kukulska, związana z muzyką od najmłodszych lat, odziedziczyła swój talent po tragicznie zmarłej matce, Annie Jantar. Jej kariera zaczęła się jeszcze w dzieciństwie, a dziś jest jedną z ikon polskiego świata muzycznego.

Przełomowym momentem w jej życiu był czas liceum, kiedy to poznała Ryszarda Kuncego. Choć początkowo wydawało się, że to właśnie z nim spędzi resztę życia, ich drogi ostatecznie rozeszły się.

Natalia poznała Michała Dąbrówkę podczas współpracy przy albumie "Plus" nagrywanym w 1997 roku. Początkowo traktowali się jak przyjaciele, jednak wszystko zmieniło się podczas trasy koncertowej po USA w 1999 roku. Długi czas spędzony razem w trakcie podróży stworzył nowe, głębsze więzi między nimi.

To właśnie w Stanach Zjednoczonych coś między Natalią Kukulską a Michałem Dąbrówką zaczęło przyciągać ich do siebie. Po powrocie do Polski, Kukulska zdecydowała się na zakończenie związku z dotychczasowym partnerem i rozpoczęcie nowego rozdziału z Dąbrówką. W lutym 2000 roku para wzięła ślub, a ich uczucie przyniosło im trójkę dzieci: Jana, Anny i Laury.

Popularne wiadomości teraz

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Przez lata para unikała rozgłosu, starając się utrzymać prywatność i spokój rodziny. Rzadko pojawiała się na ściankach czy imprezach branżowych, skupiając się na swojej karierze i wychowywaniu dzieci.

Jednak, jak wyznała sama Kukulska, za tym idealnym wizerunkiem kryją się także trudności. W rozmowie z magazynem "Pani", piosenkarka opowiedziała o etapie, gdy ich związek przestał być bezproblemowy. Różnice, kryzysy, niedomówienia - to elementy, które pojawiły się w ich życiu.

"Nasza relacja nieustannie wymaga od nas pracy i uważności," zdradziła Kukulska. Mimo problemów, które pojawiały się na ich drodze, para zawsze potrafiła znaleźć coś, co rozwiewało chmury. Jak mówi artystka, jakby opatrzność czuwała nad ich związkiem.

Historia małżeństwa Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki to nie tylko opowieść o miłości, lecz także o pracy, kompromisach i uważności, które są nieodłącznymi elementami trwającego już ponad dwie dekady związku. Pomimo niespodziewanych zakrętów życiowej drogi, para zdaje się być gotowa stawić czoła przyszłości, będąc świadoma, że każdy związek wymaga nieustannej troski.

Pisaliśmy również o: Andrzej postanowił rozwieść się z Anną, ponieważ nie mogła mieć dzieci. Ale tylko ona wiedziała, jakie są problemy jej rodziny

Może zainteresuje: W oczach starca pojawiły się łzy; wysiadł z samochodu, ukłonił się i powiedział. "Dziękuję, synu". Poszedł do swojego starego domu, ocierając łzy ręką

Przypominamy o: Ból i nadzieja. Polsat odcina się od Michała Wiśniewskiego w kontrowersyjnej sprawie