Zaniepokojony zacząłem do niego dzwonić. Telefon nie odpowiadał. Potem sprawdziłem jego rzeczy. Wszystko tam było, z wyjątkiem dokumentów i pieniędzy.

Zdałam sobie sprawę, że uciekł, zostawiając mnie, ciężarną, samą. W wynajętym mieszkaniu, za które jeszcze nie zapłacono. Nie miałam czasu na smutek. Zaczęłam działać.

Przede wszystkim wzięłam kredyt i opłaciłam mieszkanie. Znalazłam pracę na rynku. W domu robiłam na drutach i sprzedawałam swoje produkty w mediach społecznościowych.

Po urodzeniu dziecka nie została w domu. Zabrała córkę ze sobą do pracy na targu. Nie wysypiałam się, ledwo wiązałam koniec z końcem, ale co innego mogłam zrobić?

Dwa lata później zaczęła szukać innej pracy. Znalazłam pracę jako sprzedawczyni w supermarkecie. Płacili mi dziewięć tysięcy. Sprawy potoczyły się lepiej. Udało mi się spłacić kredyt.

Popularne wiadomości teraz

Mąż wspomniał o trzecim dziecku: "Muszę zostać ojcem syna". A co, jeśli znowu urodzę córkę: "Wracamy do domu i staramy się lepiej, czy jak"

„Zmęczona sprzątaniem, zaproponowałam, żebyśmy pojechali do niego. Po kilku minutach szliśmy do jego mieszkania. Spodziewałam się zastać tam bałagan”

„Synowe się postarały. No cóż, postanowiłam odpłacić im tym samym. Na Dzień Matki podarowałam im obu użyteczny prezent – miskę”

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

Stopniowo wspinałam się po szczeblach kariery: najpierw awansowałam na starszego sprzedawcę, a trzy lata później zostałam administratorem hali sprzedaży.

Moje zarobki wzrosły tak bardzo, że zaciągnąłem kredyt hipoteczny i kupiłem dwupokojowe mieszkanie. W życiu osobistym nie zaszły żadne zmiany. Mężczyźni, którzy do mnie podchodzili, znikali, gdy tylko dowiadywali się o mojej córce.

Mój były nie ujawnił się w żaden sposób. Kiedy moja córka zapytała: "Gdzie jest mój tata?", odpowiedziałam szczerze: "Uciekł, kiedy zaszłam w ciążę".

Minęło dziesięć lat. Pewnego dnia, kiedy wychodziłam z pracy, zobaczyłam mojego byłego. Czekał na mnie.

Zignorowałam go i przeszłam obok. Poszedł za mną. Poszedł za mną do mojego mieszkania. Czekał na mnie przed domem.

Nadal go ignorowałem. Potem próbował podejść do mojej córki. Dziewczynka była przerażona swoim ojcem. Musiałam zacząć z nim rozmowę: "Co próbujesz zrobić?

- "Zrozumiałem, przyszedłem przeprosić i...", powiedział, "nie interesuje mnie to, co zrozumiałeś.

Zostaw moją córkę w spokoju, straszysz ją. Spadaj i nigdy nie wracaj.

Przerwałem mu niegrzecznie... Ten robak, który boi się odpowiedzialności, nie jest nam do niczego potrzebny.

Pisaliśmy również o: Pewnego dnia mój mąż wrócił z pracy i powiedział, że muszę zarejestrować część mojego domu na niego

Może zainteresuje: Miłosne niespodzianki. Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała gotowi na ślub

Przypominamy o: Cała Polska pogrążyła się w żałobie. Nie żyje aktor z komedii "Vabank" i "Kogel-mogel"