To wywołało falę zaciekawienia i spekulacji wśród obserwatorów, którzy zastanawiali się, czy para Katarzyna Cichopek-Maciej Kurzajewski ma w planach formalizację swojego związku.

Para prowadząca popularny program "Pytanie na śniadanie" konsekwentnie utrzymuje milczenie na temat swoich prywatnych planów, co zwiększało tajemnicę wokół ich relacji. Jednak najnowsze wydarzenie sugeruje, że coś ważnego może być w planach.

Katarzyna Cichopek odwiedziła jeden z prestiżowych salonów sukien ślubnych w Warszawie - Violi Piekut. Viola Piekut to ceniona projektantka mody, a jej usługi chętnie korzystają polskie gwiazdy.

Wybór tego konkretnego atelier wzbudził spekulacje o możliwości planowania ślubu przez Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

Podczas relacji na InstaStories, Katarzyna wyjaśniła, że wizyta w salonie sukni ma związek z przygotowaniami do serii koncertów w Stanach Zjednoczonych, które niedługo poprowadzi z ukochanym Maciejem Kurzajewskim.

Popularne wiadomości teraz

Mąż wspomniał o trzecim dziecku: "Muszę zostać ojcem syna". A co, jeśli znowu urodzę córkę: "Wracamy do domu i staramy się lepiej, czy jak"

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

„Dwa lata temu pojechałam na pracę i poznałam tam starszego ode mnie mężczyznę. Teraz oczekujemy dziecka, ale co powiedzą moje i jego dzieci”

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

Mój wyjazd do Stanów Zjednoczonych zbliża się wielkimi krokami, więc to jest ten moment, żeby przygotować piękne kreacje, w których będę występowała i prowadziła koncerty. Oczywiście zawsze mogę liczyć na Violę Piekut i właśnie jestem u Violi i szykujemy wspólnie przepiękne kreacje

W atelier Violi Piekut prezenterka miała do wyboru mnóstwo pięknych propozycji stylizacji na grudniowe wydarzenia. Cichopek nie kryła swojego zachwytu, dziękując projektantce za pomoc w wyborze kreacji.

Violu, bardzo Ci dziękuję. Czuję się w Twoim Atelier jak w Disneylandzie. Nie mogę się zdecydować. Tyle pięknych kreacji, tyle pięknych rzeczy. To będzie wielka frajda - komentowała zachwycona Katarzyna Cichopek.

Jednak pytanie pozostaje otwarte - która z sukien ostatecznie zostanie wybrana przez prezenterkę? Odpowiedź poznamy niebawem, kiedy Katarzyna Cichopek poprowadzi przedświąteczne koncerty w USA. To wydarzenie może być nie tylko muzycznym show, ale także okazją do zaprezentowania wyjątkowej kreacji, co z pewnością zainteresuje fanów pary.

Czy planujecie śledzić transmisje z koncertów? Czy Katarzyna Cichopek pojawi się w sukni ślubnej? Odpowiedzi na te pytania możemy spodziewać się wkrótce, gdy prezenterka zabłyśnie na scenie w Stanach Zjednoczonych.

Pisaliśmy również o: Mąż zostawił mnie w ciąży i zniknął. Wrócił dopiero po 10 latach i powiedział co następuje, po czym przez długi czas nie znalazłam dla siebie miejsca

Może zainteresuje: Marcin Hakiel i Katarzyna Skrzynecka znowu razem? "Najpierw musi być decyzja"

Przypominamy o: Cała Polska pogrążyła się w żałobie. Nie żyje aktor z komedii "Vabank" i "Kogel-mogel"