1. Szukaj osoby reagującej.

Na pierwszej randce zwracamy uwagę na to, jak wygląda osoba i kim pracuje. To oczywiście jest ważne, ale równie ważne jest zwrócenie uwagi na przykład na to, jak rozmawia z kelnerem w restauracji.

 2. Jeśli robisz to, co lubisz, łatwiej spotkać osobę o podobnych zainteresowaniach.

Poznawanie ludzi jest na ogół trudne. Nie spiesz się w poszukiwaniu pary, ale znajdź pracę lub hobby, które są dla Ciebie interesujące, i dzięki temu poznaj nowych przyjaciół. Twój człowiek ciebie znajdzie. 

Jaki jest Twój największy lęk? Astrologowie są przekonani: Mówi o tym Twój znak zodiaku

3. Wasz związek to jest sprawa tylko was dwoje. 

Niezależnie od tego, czy „spotykasz się”, czy „zamężna”, wszystkie te etykiety i inne bzdury nie są warte kłopotu. Komunikacja jest ważna i musisz zrozumieć, jak blisko jesteś osoby, którą lubisz. To co sie dzieje pomiędzy wami, nie ważne, czy to dobrze czy nie, to jest tylko wasza sprawa. Nie dotyczy ona osoby trzeciej. 

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

4. Pierwsza randka powinna być świetną zabawą.

Pierwsza randka nie musi odbywać się w luksusowej restauracji, musi po prostu sprawić ci radość. Warto wiedzieć, co lubi osoba, z którą zamierzasz spędzać czas. Czy on lub ona lubi muzykę na żywo? Znajdź bar, w którym dziś jest przyjemny, żywy dźwięk. W Internecie istnieje wiele różnych pomysłów na pierwszą randkę. Pamiętaj tylko, że nie możesz wszystko zaplanować - zostaw miejsce zaskoczenia, randka z tego będzie korzystna. 

Przepis na pyszny makaron że szpinakiem  

5. Związek jest kompromisem i może być trudny.

Idealni ludzie nie istnieją. Musisz więc być w stanie zbudować swój związek: silne i głębokie połączenie nie powstanie samo z siebie.

6. Nie biegnij za miłością, ona sama cię znajdzie. 

Rób to, co uważasz za słuszne, i chodź z wysoko uniesioną głową. Nie oszukuj się, nie próbuj wyglądać jak ktoś inny - nie taki, jakim naprawdę jesteś. I towja miłość obowiązkowo się pojawi. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Zdjęcia: stayclosetravelfar.