Top 5 porad, aby twoje życzenie się spełniło!

Włóż notatkę do pustej butelki

Poczekaj, aż goście napiją się szampana. Weź z nich pustą butelkę i włóż do niej kartkę życzeń. Dodatkowo powtórz sobie wszystko, o czym pisałeś i dmuchnij w gardło. Następnie lekkim ruchem dłoni zamknij butelkę korkiem i schowaj do szafki. Mówią, że to się spełni. 

Katarzyna Zielińska pochwaliła się swoją przemianą. Na zdjęciu widać, jaką wielką pracę dokonała aktorka ze swoim ciełem!

Ukryj pragnienia pod poduszką

Cóż, ta metoda jest dla tych, którzy już radośnie świętowali Nowy Rok i poszli spać. Napisz z wyprzedzeniem na 12 kartkach papieru 12 swoich ukochanych pragnień. Umieść je pod poduszką. Zaraz po przebudzeniu 1 stycznia wyjmij pierwszą napotkaną kartkę papieru. Oto, co jest na nim napisane - na pewno się spełni.

Zrób życzenie na płomieniu świecy

Popularne wiadomości teraz

Ogromne zmiany w rodzinie Lewandowskich. Anna i Robert podejmują kluczową decyzję dotyczącą dzieci

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Hanna Lis napisała bardzo niespodziewane słowa o Kindze Rusin. Uchyliła rąbka tajemnicy

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Kup lub zrób sobie piękną świecę noworoczną z wyprzedzeniem. I dokładnie o północy zapal go, pomyśl życzenie nad płomieniem i pozostaw go w płomieniach. Inną opcją jest napisanie życzenia igłą bezpośrednio na wosku. Jeśli świeca wypali się do końca, na pewno się spełni. Jeśli zgaśnie, napotkasz przeszkody lub w ogóle się nie spełni.

Trend, który podbił świat. Octopus Lips zmienia usta nie do poznania

Spal liść z pożądaniem

To najpopularniejszy sposób. Weź kartkę papieru i napisz swoje życzenie. Na dzwonek 31 grudnia podpal go, a resztę popiołu wrzuć do kieliszka szampana. Po wybiciu godziny 12 rano - wypij wszystko do dna.

Stań na krześle

Wstań na krześle, gdy biją dzwonki 12. Uważa się, że ten moment jest wypełniony specjalną magiczną energią. Zrób życzenie i wyobraź sobie, gdzie to marzenie już się spełniło. Na przykład chcesz kupić mieszkanie. Narysuj w pamięci obraz tego, jak wracasz z pracy do własnego domu. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com