Top 5 porad, aby twoje życzenie się spełniło!

Włóż notatkę do pustej butelki

Poczekaj, aż goście napiją się szampana. Weź z nich pustą butelkę i włóż do niej kartkę życzeń. Dodatkowo powtórz sobie wszystko, o czym pisałeś i dmuchnij w gardło. Następnie lekkim ruchem dłoni zamknij butelkę korkiem i schowaj do szafki. Mówią, że to się spełni. 

Katarzyna Zielińska pochwaliła się swoją przemianą. Na zdjęciu widać, jaką wielką pracę dokonała aktorka ze swoim ciełem!

Ukryj pragnienia pod poduszką

Cóż, ta metoda jest dla tych, którzy już radośnie świętowali Nowy Rok i poszli spać. Napisz z wyprzedzeniem na 12 kartkach papieru 12 swoich ukochanych pragnień. Umieść je pod poduszką. Zaraz po przebudzeniu 1 stycznia wyjmij pierwszą napotkaną kartkę papieru. Oto, co jest na nim napisane - na pewno się spełni.

Zrób życzenie na płomieniu świecy

Popularne wiadomości teraz

"Dziewczyna w bardzo krótkiej spódniczce stanęła na progu i uśmiechając się bezczelnie, powiedziała, że jest kochanką mojego męża"

"W sobotę zastałam syna i synową w ich mieszkaniu. Otworzyłam drzwi kluczem i oniemiałam"

"Kiedy mój syn przyprowadził Annę do domu i ogłosił, że się kochają, wiedziałem, że nie są parą": mój syn zasługuje na coś lepszego

"Wyjechałem do pracy za granicę i wróciłem do domu, gdzie przywitali mnie tata i mama. Ostatnim razem, gdy wróciłem, spotkała mnie tylko mama"

Kup lub zrób sobie piękną świecę noworoczną z wyprzedzeniem. I dokładnie o północy zapal go, pomyśl życzenie nad płomieniem i pozostaw go w płomieniach. Inną opcją jest napisanie życzenia igłą bezpośrednio na wosku. Jeśli świeca wypali się do końca, na pewno się spełni. Jeśli zgaśnie, napotkasz przeszkody lub w ogóle się nie spełni.

Trend, który podbił świat. Octopus Lips zmienia usta nie do poznania

Spal liść z pożądaniem

To najpopularniejszy sposób. Weź kartkę papieru i napisz swoje życzenie. Na dzwonek 31 grudnia podpal go, a resztę popiołu wrzuć do kieliszka szampana. Po wybiciu godziny 12 rano - wypij wszystko do dna.

Stań na krześle

Wstań na krześle, gdy biją dzwonki 12. Uważa się, że ten moment jest wypełniony specjalną magiczną energią. Zrób życzenie i wyobraź sobie, gdzie to marzenie już się spełniło. Na przykład chcesz kupić mieszkanie. Narysuj w pamięci obraz tego, jak wracasz z pracy do własnego domu. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com