Lisseth Expósito pochodzi z Wenezueli i mieszka w hrabstwie Kent w południowo-wschodniej Anglii. Kiedy była 15-latką poznała o 4 lata starszego José . Kochali sie bardzo i dlatego juz po trzech latach sie pobrali.  Kobieta w wieku 19 lat zaszła w ciąże. Wtedy zaczęła tyć. Obioje uwielbiali fast foody, jedli je niemal codziennie. Nistety jej mąż potrafił utrzymać wagę, ona po czasie ważyła 136kg. Jeszcze podczas ciąży dostała wspaecie od partnera, mówił jej , że po urodzeniu wróci do wagi. Niestety tak sie nie stało.

Kontynuowałam jedzenie za dwie osoby, a zaraz po skończonym posiłku myślałam już o następnym.

Branża fitness i siłownie będą otwarte mimo zakazu

Była pewna, że ich miłość jest tak silna, że jej waga nic nie zmieni.

Spędzaliśmy każdą chwilę razem i za każdym razem, gdy kładliśmy się spać, całował mnie w policzek i szeptał, że mnie kocha. Czułam się jak najszczęśliwsza kobieta na świecie

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Niestey zawiodła się:

Ale kiedy miałam już sporą nadwagę pewnego dnia zauważyłam, że José spogląda na mnie z twarzą zniekształconą z obrzydzenia. Kiedy zjadłam kolację na kanapie i okruchy spadły na mój brzuch, usłyszałam, jak mamrocze do siebie że ma ”tłustą dziewczynę

Sytuacja sie pogaraszała. Kobieta co chwile słyszała na swoj temat przykre słowa. Potrafił nazwac ją "słoniem". Oddalali sie od siebie.

Chciałam zbliżyć się do niego w łóżku, ale on odwrócał się i zasypiał. Płakałam do poduszki

Lissethz nerwów jadła coraz więcej a jej mąż szukał ukojenia w innej kobiecie. Kiedy ona dowiedziała sie o zdradzie postanowaiła sie rozwieźć.

Wtedy postanowaiła zmienić swoje zycie i udało jej się ciężką pracą schudnąć 30 kg.

Rozstałam się zarówno z fast foodami, jak i z mężem.

Kiedy schudła jej były mąż na nowo zaczął się nią interesować. Mówił, jej że jest piękna. Ona nie ugięła się, nie wybaczyła. Dzis jest szczęśliwa, daje córce dobry przykład w kswestii zdrowego odżywiania. Uczy , że nie może nigdy pozwolić na to , by ktoś zabił w niej swoją pewność siebie.

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com