To,że psy sa mądrei lojalne wiemy wszyscy. Jednak to nie tylko prawdziwi przyjaciele ludzi. To także przyjaciele innych zwierząt. Często kiedy widzą niebezpieczeństwo innego psa, od razu rzucaja się na pomoc. Niektórzy sądzą, że zwierzęta działają instynktownie, podczas gdy ludzie zwykle działają w oparciu o rozumowanie. W nie jednej sytuacji człowiek nie wie jak sie zachować. Hostoria tych dwóch psów pokazuje, jak mądre sa to zwierzęta.

Orientalna,aromatyczna zupa krewetkowa z mlekiem kokosowym

Pewnego dnia kiedy czarny szczeniak był na spacerze, jego właściciel rzucił mu patyka. Pies biegł za patykiem i razem z nim wpadł do rzeki. Wtedy porwał go silny prąd. Pies nie miał szans samemu sie wydostać.

Nagle pojawił sie labrador, który również był w tym czasie na spacerze ze swoim panem.

Labrador bez chwili wahania podbiegł na brzeg rzeki, by pomóc swojemu futrzanemu przyjacielowi. Labrador chwycił kij, którą tonący pies w rzece mocno trzymał. Złapał za drugi koniec i zaczął cofać się do tyłu, dopóki nie wyprowadził nieszczęśnika z powrotem na powierzchnię.

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Uratowany pies wyszedł z wody i zachował sie jakby nic sie nie stało. Nie wiemy jak skończyła by sie ta historia gdyby przypadkiem nie pojawił sie tam bohaterski labrador. To niesamowite, że zwierzęta nie myślą o własnym niebezpieczeństwie, gdy ratują innych. Pies to zdecydowanie najl;epszy przyjaciel.