To,że psy sa mądrei lojalne wiemy wszyscy. Jednak to nie tylko prawdziwi przyjaciele ludzi. To także przyjaciele innych zwierząt. Często kiedy widzą niebezpieczeństwo innego psa, od razu rzucaja się na pomoc. Niektórzy sądzą, że zwierzęta działają instynktownie, podczas gdy ludzie zwykle działają w oparciu o rozumowanie. W nie jednej sytuacji człowiek nie wie jak sie zachować. Hostoria tych dwóch psów pokazuje, jak mądre sa to zwierzęta.

Orientalna,aromatyczna zupa krewetkowa z mlekiem kokosowym

Pewnego dnia kiedy czarny szczeniak był na spacerze, jego właściciel rzucił mu patyka. Pies biegł za patykiem i razem z nim wpadł do rzeki. Wtedy porwał go silny prąd. Pies nie miał szans samemu sie wydostać.

Nagle pojawił sie labrador, który również był w tym czasie na spacerze ze swoim panem.

Labrador bez chwili wahania podbiegł na brzeg rzeki, by pomóc swojemu futrzanemu przyjacielowi. Labrador chwycił kij, którą tonący pies w rzece mocno trzymał. Złapał za drugi koniec i zaczął cofać się do tyłu, dopóki nie wyprowadził nieszczęśnika z powrotem na powierzchnię.

Popularne wiadomości teraz

Odszedł znakomity polski aktor znany z "Czterech Pancernych" i "Kariery Nikodema Dyzmy"

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Barbara Kurdej-Szatan zabrała syna do fryzjera. Henio już nie ma długich włosków. "Ale to było przeżycie"

Uratowany pies wyszedł z wody i zachował sie jakby nic sie nie stało. Nie wiemy jak skończyła by sie ta historia gdyby przypadkiem nie pojawił sie tam bohaterski labrador. To niesamowite, że zwierzęta nie myślą o własnym niebezpieczeństwie, gdy ratują innych. Pies to zdecydowanie najl;epszy przyjaciel.