"Życie" torebki herbaty jest zazwyczaj dość krótkie — po zaparzeniu herbaty czeka ją głównie krótka wycieczka do kosza na śmieci. Tak przyzwyczailiśmy się traktować jednorazowe, naszym zdaniem, torebki do przygotowania aromatyzowanego napoju.

Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z tego, dlaczego torebek po herbacie nie należy wyrzucać i jak jeszcze mogą się one przydać.

Zużytą torebkę po zaparzeniu herbaty można wykorzystać do rozwiązania wielu problemów w domu. Na przykład, istnieje świetny sposób na wyeliminowanie żółtego nalotu w muszli klozetowej.

Uważa się, że ten sposób radzenia sobie z kamieniem moczowym wymyśliły chińskie gospodynie domowe.

Aby pozbyć się żółtej płytki nazębnej, warto położyć na niej torebki herbaty i pozostawić je tam na kilka godzin. Dla lepszego efektu można nie wyjmować ich stamtąd przez całą noc. Rano należy je wyjąć i umyć wnętrze muszli klozetowej szczotką do WC.

Popularne wiadomości teraz

Pewnego dnia nie poszłam do pracy, kupiłam zamek z wyprzedzeniem, wezwałam ślusarza i usiadłam, czekając, aż moja teściowa opuści dom

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Kiedy mąż dowiedział się, że moja matka zastawiła mi swoje mieszkanie, powiedział mi, coś, czego nie mogę zrozumieć

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Ale to nie jedyny powód, dla którego warto umieścić torebki herbaty w muszli klozetowej. W rzeczywistości pomogą one rozwiązać jeszcze dwa problemy - oczyścić muszlę klozetową ze szkodliwej mikroflory i pozbyć się nieprzyjemnego zapachu.

Aby zwalczyć nieprzyjemny zapach w toalecie, który często stanowi poważny problem, można wybrać herbatę z aromatycznymi dodatkami. Wówczas muszla klozetowa nie tylko będzie lśnić czystością, ale też nie będzie przeszkadzać nieprzyjemnymi zapachami, a wręcz przeciwnie - zaskoczy przyjemnym aromatem herbaty.

Pisaliśmy również o: Agnieszka Chylińska wprowadza nietypową nutę do kościoła. Zaskakujący towarzysz na mrzy

Może zainteresuje Cię to: Nowy etap życia Chylińskiej. Od plotek o mężu do niespodziewanych wiadomości

Przypominamy o: Stan Borys. Pięć lat po udarze: żona odkrywa tajemnicę jego zdrowia. "To jest ciągła walka"