Kot to cudowne zwierze i może być wspaniałym towarzyszem. Każdy właściciel kota potwierdzi słowa, że nie do końca prawda jest, że koty chodzą własnymi drogami. To zwierzęta, które potrzebują uczucia, zainteresowania i bliskości człowieka.

Wdzięczność tego zwierzęcia pokazana w czynach. Zaskakujące zachowanie adoptowanego dobermana

Chcesz dowiedzieć się, jak silna jest Twoja relacja z kotem? Sprawdź jakie sygnały wysyła do Ciebie Twój Mruczek...

Oto 9 dowodów kociej miłości...

Popularne wiadomości teraz

„Harry został wydziedziczony przez ojca”: Karol przekaże londyński dom synowi księżnej Katarzyny

Istota nieznana: „obcy” w Indonezji (ZDJĘCIA)

Pożegnanie nieuleczalnie chorej właścicielki: konia i psa przywieziono prosto do hospicjum

Genów nie da się oszukać: księżniczka Charlotte jest kopią siostrzenicy księżnej Diany

 1. Twój Mruczek chodzi za tobą krok w krok? Nie oznacza to że jest interesowny, nie chce od Ciebie jedzenia czy zabawy. On po prostu sprawdza co robisz. Chce być przy Tobie!
 2. Wiesz jak wygląda koci buziak? Przyjrzyj się Twojemu kotu, jeśli patrzy na Ciebie i mruży oczy to znaczy, że właśnie wysłał Ci takiego całusa. To znak prawdziwej miłości i kociego oddania.
 3. Czy Twój kot podgryza Twoje palce? To ważne. On nie robi tego po złości. Właśnie pokazuje jaki jesteś dla niego ważny. Koty podgryzają wszystko co jest dla nich ważne! Ciesz się :)
 4. Mruczenie to naturalny koci odruch. Dzieje się tak wtedy, gdy zwierze czuje się bezpiecznie. Słyszysz mruczenie nie tylko podczas głaskania swojego pupila, ale także czasem gdy kot po prostu Cie zobaczy? To cudownie, to prawdziwa oznaka kociego przywiązania.
 5. Tak zwane łaszenie to u kotów forma przymilenia się, ale jeśli kot robi to swoją główką, najczęściej ocierając się o twoją, gdy leżysz, chce ci powiedzieć, że bardzo cię kocha.
 6. Ten znak może być śmieszny, ale czy zdarzyło się, że kot leżąc koło Ciebie ugniata łapkami Ciebie lub poduszkę? Wyraża tym swoje poczucie bezpieczeństwa, instynktownie wraca do dziecięcych odruchów masowania matki.
 7. Pokazywanie brzucha to prawdziwy dowód zaufania do człowieka. Koci brzuch jest bardzo wrażliwy, jeśli Twój zwierzak bez skrępowania Ci go pokazuje i daje się głaskać to znaczy że Ci ufa.
 8. Ten dowód miłości dotyczy najczęściej właścicieli kotów, które wychodzą na dwór. Jeśli zdarza się że Twój mruczek przynosi Ci na wycieraczkę martwe ptaszki czy inne zwierzaczki znaczy że się o Ciebie troszczy i nie chce żebyś chodził głodny :)
 9. Koci ogon to pewnego rodzaju wyznacznik uczuć.Jeśli kot unosi go wysoko do góry i lekko zadziera, czuje się bardzo dobrze. Jeśli siadając, układa go wokół siebie, wyraża, że odczuwa poczucie bezpieczeństwa. 

Możesz się pochwalić mocnym uczuciem ze swoim pupilem

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

 1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

 2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

 3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

 4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

 5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational