Cały Ekwador słyszał już o tym psie. Zwierzak o imieniu Zeus, który mieszka w Pomasqui na północ od miasta Quito kupuje jedzenie swoim opiekunom podczas epidemii SARS-CoV-2. Jak to możliwe?
Pies przechowuje jedzenie w wiklinowym koszu i przestrzega w sklepie wszelkich przepisów bezpieczeństwa takich jak mierzenie temperatury, zachowanie dystansu czy dezynfekcja. Co więcej, Zeus wie, jak działać zgodnie z przepisami ruchu drogowego, korzysta z kładki dla pieszych i czeka, aż światło zmieni kolor na zielony, przechodząc przez ulicę.
TOP 10 śmiesznych zdjęć psów. Od patrzenia na nie można popłakać się ze śmiechu
Właściciel psa, Freddy Mera, powiedział, że Zeus był utalentowany, odkąd był mały i że go szkolił. „Od 8 miesięcy do 2 lat jest najlepszym wiekiem do trenowania zwierząt i zawsze są one szkolone z wielką miłością i przywiązaniem” - powiedział.
"Zadzwoniłam do mamy i powiedziałam, żeby dała mi pieniądze. Odmówiła, bo wydała na badania i leki. Nie wierzę. Chyba nie chciała mi pomóc." Z życia
"Nie wiem, co robić, zakochałam się w koledze. Uczucia do męża nigdzie nie zniknęły, nie wyobrażam sobie życia bez niego. Ale też nie ignoruję kolegi"
Niezwykła miłość na planie. Włodzimierz Press i jego żona. Historia, która trwa 56 lat
Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!