Dziewczyna ze swoim psem jechała w samochodzie. Szczeniak leżał na tylnym siedzeniu i zasypiał. Zwierzę usiadło w wygodnej pozycji i powoli zamykało oczy. W radio grała jakaś tam muzyczka. W jednym momencie nagle zagrała piosenka Mam tę moc z Krainy Lodu. Piesek natychmiast zareagował na to. Jak się okazało, to byłą jego ulubiona piosenka z bajki.

Lara Gessler w bardzo odważnej sesji ciążowej. Wybuchło wokół niej wiele kontrowersji

Szczeniaczek

Pies jeszcze trochę posłuchał muzyki, aż potem zrobił coś nieoczekiwanego! Zwierze zaczęło śpiewać! Widać, że jest to jego najbardziej ulubiona piosenka. Właścicielka postanowiła nagrać jego wykonanie i zamieściła to w Internecie. Teraz to nagranie zbiera coraz więcej popularności i polubień. Przecież jest to bardzo utalentowany piesek!

Patrycja z Gogglebox powitała na świecie swoje pierwsze dziecko

Popularne wiadomości teraz

Patrycja Sołtysik źle znosi rozstania z mężem. Tęsknota jest bardzo silna

Ogórki konserwowe idealny przepis na zapasy zimowe

Kalendarz strażaków z Australii z małymi kotkami. Na ten widok od razu zrobi Ci się gorąco

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Zobacz, jak mały piesek śpiewa w samochodzie:

Czytaj tak samo o tym, jak małe dziecko spadło z trzeciego piętra. Ta sytuacja wydarzyła się w Ameryce, w stanie Arizona. 3 lipca matka, Rachel Long, została sama w mieszkaniu, w którym nagle wybuch pożar. Ogień szybko rozpowszechniał się we wszystkich miejscach. Więcej o tym możesz przeczytać w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com