W historii ludzkości zawsze było miejsce na mezalians. Jednak we współczesnym świecie nikt nie zwraca na to uwagi, zwłaszcza gdy młoda dziewczyna wychodzi za mąż za bogatego mężczyznę dużo starszego od niej.

Teraz można spotkać całkiem sporo starszych bogaczy z młodymi pięknościami obok nich, które zamieniły swoją młodość na pieniądze tych dziadków.

Natomiast wśród ludzi o średnich dochodach żona, która jest o dwie lub trzy dekady młodsza od męża, jest dość rzadkim zjawiskiem – prawie niemożliwym.

Jednak, jak wszyscy wiemy, wyjątek potwierdza regule. W historii, o której mowa, są nawet dwa wyjątki, ponieważ jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że w takich parach akurat kobieta jest młodsza od mężczyzny.

Takim wyjątkiem zostali Susan, która miała 52 lata, oraz Peter, który miał zaledwie 19 lat. Pomimo różnicy w 33 lat i krytyki ze strony ich bliskich, para jednak zdecydowała się na wzięcie ślubu.

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

„Były mąż miał nową kochankę, a ona natychmiast postawiła mu ultimatum: nie rozumiem, dlaczego muszę zrezygnować z jego nazwiska”

Kiedy oni się poznali, Peter miał zaledwie 16 lat. Susan była nową przyjaciółką matki chłopca i uczyła wtedy hiszpańskiego.

Kobieta miała wówczas 49 lat, dopiero co rozwiodła się i miała dwojga dorosłych dzieci. Zwykła sympatyczna kobieta ze zwykła pensja nauczycielki – nie Miss Universe ani milionerka.

Jednak mimo to Peter się zakochał w niej. Na początku chłopak nikomu nie powiedział o swoich uczuciach, ponieważ bał się – te uczucia wydawali się dość dziwne i niezrozumiale, biorąc pod uwagę tak dużą różnicę wieku.

Photo by Rainier Ridao on Unsplash

Później Peter powiedział, że zaraz po pierwszym ich spotkaniu on postrzegał Susan jako kobietę, a nie nauczycielkę. Co więcej, z nią chłopakowi było o wiele ciekawiej, niż z jego rówieśnikami.

Peter chciał częściej widzieć się ze Susan, więc postanowił nauczyć się hiszpańskiego, chociaż mu się to nie podobało. Jednak dla miłości człowiek może zrobić wszystko!

Przez pierwsze kilka lat kobieta nawet nie wiedziała, że ten chłopak jest w niej zakochany. Jednak gdy Peter stał się dorosły, postanowił zacząć działać.

W tym czasie facet zdał sobie sprawę, że Susan jest dokładnie ta kobieta, jakiej potrzebował. Nie obchodziło go, jak zareagują na to jego rodzina i przyjaciele.

Potem nadszedł dzień, który zmienił wszystko – chłopak powiedział Susan o swoich uczuciach. Ona, wysłuchawszy gorliwego młodzieńca, powiedziała, że musi to przeanalizować. W końcu też bała się różnicy wieku i reakcji innych na ich związek.

Najważniejsze jest to, że Susan otrzymała wsparcie od swoich dzieci, chociaż wszyscy inni krewni byli temu przeciwni, niektórzy z nich nawet przestali rozmawiać z kobietą po tym, jak ona poślubiła Petera.

Rodzice faceta również byli przeciwni jego związkowi z Susan, a zwłaszcza jego matką, ponieważ akurat dzięki niej para się poznała.

Photo by Zoriana Stakhniv on Unsplash

Mimo wszystko oni jednak wzięli ślub. Peter miał wtedy 19 lat, a jego wybranka – 52 lata. Wielu osób z ich otoczenia szydziło z nich, mówiąc, że wkrótce się rozwiodą, podczas gdy inni wprost nazywali ten związek haniebnym.

Niemniej jednak Susan i Peter są razem od 6 lat! Trzy lata temu u pary urodził się syn, którego oczywiście urodziła dla nich matka zastępcza, ponieważ Susan nie mogla już zajść w ciążę ze względu na wiek.

Być może gdyby kobieta była bogata, to można by powiedzieć, że Peter zakochał się w jej pieniądzach. Jednak Susan nie ma milionów, jest zwykłą kobietą o średnim dochodzie i zwyczajnym wyglądzie.

Ta para po raz kolejny udowodniła to, że prawdziwa miłość nie zna wieku!