W Tajlandii żyje na wolności około 2000 słoni, a jeden z nich trafił na pierwsze strony gazet w tym tygodniu. Słoniątko zostało uchwycone kamerą w Chiang Mai w północnej Tajlandii, popełniając najbardziej rozkoszną zbrodnię. Mały słoń najwyraźniej nie powstrzymał łakomstwa i ochoty na coś słodkiego, skutkiem czego ucztował na polach trzciny cukrowej na polu rolnika.

Niestety, a może stety - jego łamanie prawa zostało przyłapane na gorącym uczynku przez lokalną ludność. Jednak zwierzak ma swój rozum i wiedział, że musi się schować, żeby go nie złapano!

Co zrobił słoń? Jak gdyby nikgy nic zwierzę schowało się za wąskim słupem z nadzieją, że nikt go nie zobaczy!

Co ciekawe, kiedy miejscowa ludność oświetliła słonia i jego widoczną kryjówkę, ten pozostał nieruchomy w nadziei, że nie zostanie zauważony.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Żona sprawdzając męża założyła kamerę w sypialni. Nagranie totalnie ją zaskoczyło

Zabawne zdjęcie słonia w tejże sytuacji zostało po raz pierwszy udostępnione na Facebooku 16 listopada. Podpis przetłumaczony z języka tajskiego brzmiał: „Zachowaj spokój. Funkcjonariusze zobaczą. Kontynuujmy jedzenie trzciny cukrowej ”.

Bez wątpienia zdjęcie rozczuliło setki ludzi. Prawie 3 tys. osób polubiło ten post, a ponad 1 tys. Udostępniło go na swoich kanałach. Urocze zdjęcie szybko rozprzestrzeniło się też na inne platformy mediów społecznościowych.

No i niech ktoś powie, że zwierzaki nie są genialne! :)

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com