Pewnego razu dziewczyna ​​wraz z koleżankami zdecydowała się pójść do parku, gdzie spotkała bezdomnego psa. Stał na tylnych łapach i przednimi łapami aktywnie prosił przechodniów o jedzenie. Dziewczyna zaoferowała psie kiełbaski. Zwierzę zjadło smakołyk, po czym w jego oczach zalśniły łzy. Dziewczyna była przekonana, że pies płacze ze szczęścia.

Wieczna miłość: wnuk organizował sesję zdjęciową dla dziadków w miejscu ich pierwszej znajomości. Od tego czasu minęło 60 lat!

Następnego dnia dziewczyna ponownie postanowiła udać się do parku, aby znaleźć tam psa. Pies znów był w tym samym miejscu, zaczął prosić o jedzenie. Dziewczyna ponownie zaproponowała karmę dla zwierząt i zauważyła łzy. Potem wraz z koleżankami przeprowadziła się i postanowiła zabrać psa do domu.

Młodzi ludzie poczęstowali smakołykiem i próbowali wsadzić psa do samochodu, ale on uciekł. Prawdopodobnie pomyślał, że bezpańskie łapacze psów próbują go zwabić, więc przestraszył się i nie poszedł do samochodu nieznajomych.

Oto 5 najpiękniejszych twarzy kobiet według rankingu TC Candler. Są zjawiskowe

Popularne wiadomości teraz

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Dziewczyna, która opublikowała film, nie mogła znaleźć psa i zwróciła się o pomoc do lokalnych woźnych. Na szczęście koniec tej historii był szczęśliwy. Okazało się, że do salonu samochodowego zawędrował bezpański pies, którego pracownicy postanowili zostawić zwierzaka i zająć się nim.

Zobacz nagranie:

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com