Okazuje się, ze 30 lat małżeństwa oraz siedmioro dzieci nie są gwarancja udanego związku. Co prawda, bohater tej smutnej historii jednak nie poddał się i nadal samodzielnie wychowuje swoich dzieciaków.

Koncentrując się głównie na zarabianiu pieniędzy, ojciec poświęcał rodzinie niewiele czasu. Niestety, jego żona przez to była zmuszona poświęcić cały swój czas wyłącznie dzieciom i dlatego w pewnym momencie postanowiła zostawić rodzinę. Kobieta zdecydowała się na to, ponieważ spotkała innego mężczyznę. Ponadto kobieta przyznała, że w tym związku jej zawsze bardzo brakowało poczucia wolności – cóż, niedawno ona urodziła dwoje dzieci od drugiego męża, wiec naraża siebie na te same problemy.

Przyszli małżonkowie poznali się w młodości. Wtedy mężczyzna miał 23 lata, a kobieta – 22. Na moment rozwodu kobieta miała już 52 lata.

Współmałżonek przyznał, ze dzieci na początku bardzo tęskniły za matką – zwłaszcza te młodsze. Jednak z biegiem czasu ból utraty nieco się zmniejszył.

Przez cały ten czas mężczyzna sumiennie opiekuje się dziećmi, mając nadzieję, że niedługo poprawi także swoje życie osobiste. Co prawda, jest to zadanie z gwiazdką: wielu kobiet odstrasza tak długa lista spadkobierców.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem