Aktorka, która od lat robi karierę w polskim show-biznesie, udostępniła swoje zdjęcie na swoim profilu na Facebooku, zachwycając swoich fanów.

Na fotografii widać Annę Muchę w białej sukience, która nawiązuje do słynnej kreacji, którą w latach 50. ubiegłego wieku nosiła Marilyn Monroe.

Jednak aktorka zdecydowała się na wiosenną wersję stylizacji, zamiast zimowej.

Anna Mucha jest znana nie tylko ze swojego talentu aktorskiego, ale także ze swojego aktywnego stylu życia i obecności w mediach społecznościowych.

Na swoim profilu na Facebooku często dzieli się z fanami szczegółami swoich projektów zawodowych oraz ciekawostkami z życia prywatnego.

Popularne wiadomości teraz

"Czuję się oszukana po przybyciu gości: Robisz ludziom dobrze, a oni to dobrze wykorzystają"

"Chcę iść do mojej kochanki, ale jeśli zostawię żonę, zostanę z niczym"

"Kiedy brałem ślub, obawiałem się mojej przyszłej teściowej. I nie poszło to na marne, ponieważ dała mi lekcję życia"

"Przez całe życie staraliśmy się z mężem dbać o nasze dzieci i wychowywać je na uczciwych ludzi, ale porzucili mnie na starość"

W ostatnim poście Anna pokazała, że potrafi cieszyć się życiem i zdecydowanie nie żałuje żadnej przyjemności. Jej postać w Paryżu to kolejne potwierdzenie tego faktu.

Dla wielu osób Anna Mucha jest ikoną stylu i elegancji. Jej fotografia w białej sukience wzbudziła zachwyt wśród fanów, którzy nie szczędzili jej pochwał.

Warto zaznaczyć, że Anna Mucha jest również aktywną działaczką społeczną. W swoim życiu prywatnym angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne i działa na rzecz osób potrzebujących. Jest to kolejny powód, dla którego zasługuje na uznanie i szacunek.

Podsumowując, Anna Mucha to nie tylko utalentowana aktorka, ale także ikona stylu i elegancji oraz osoba zaangażowana w życie społeczne.

Jej zdjęcie w stylizacji Marilyn Monroe z pewnością zdobędzie dużą popularność wśród fanów.

Pisaliśmy również o: Syn Przemysława Stippy na nowym zdjęciu. Gwiazdor pokazuje miłość do rodziny

Może zainteresuje Cię to: Kontrowersyjne zaproszenie na komunię chrześniaka. Jak jedno zaproszenie na komunię zaskoczyło całą Polskę

Przypominamy o: Córka Michała Wiśniewskiego pokazała się internautom w całkiem nowej fryzurze. To kolejny eksperyment na głowie Etienette