Na swoim Instagramie, który obserwuje ponad 40 tysięcy ludzi, pokazała się z zielonymi włosami. To kolejny eksperyment na jej głowie, wcześniej miała włosy w dwóch kolorach i blond.

Choć nie każdy jest fanem takich radykalnych zmian, to trzeba przyznać, że Etiennette ma odwagę do eksperymentowania z własnym stylem i wyglądem. Może to być inspiracją dla innych młodych ludzi, którzy chcą wyrażać siebie w sposób, który nie zawsze odpowiada konwencjom społecznym.

Ale co na to jej ojciec, Michał Wiśniewski? Lider zespołu Ich Troje wyznał już wcześniej, że zamierza wspierać swoje dzieci, niezależnie od ich wyborów życiowych. "Nie mogę im układać życia, tylko muszę je wspierać.

Zabranianie, zakazywanie nie ma sensu, bo grozi odsunięciem na bok. Więc ja wolę z nimi współpracować. Na szczęście mam poukładane dzieciaki" - powiedział w jednym z wywiadów.

Michał Wiśniewski jest dumny ze swoich dzieci i ich zdolności artystycznych. Wokalnie wyróżnia się zwłaszcza Etiennette, która już nagrała z ojcem piosenkę pod tytułem "JEST TAK, czyli Rozmowa Ojca z Córką".

Popularne wiadomości teraz

Kontrowersje wokół ucieczki córki Adama Małysza. Jakie są najnowsze wieści o Karolinie

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Nie mogę im układać życia, tylko muszę je wspierać. Zaczyna się czas ich wyborów i decyzji. Zabranianie, zakazywanie nie ma sensu, bo grozi odsunięciem na bok. Więc ja wolę z nimi współpracować. Na szczęście mam poukładane dzieciaki – mówił w rozmowie z dziennikarzami Faktu – Muszę im dać kredyt zaufania, choć wiem, że zawsze będą to moje córeczki, i krzywdy im nie dam zrobić. Kagańca im jednak nie założę, bo mądrości wszyscy uczymy się na własnych błędach. Aby oczywiście były one jak najmniejsze i jak najmniej bolesne.

Mimo że nie jest to łatwe życie, być dzieckiem znanego muzyka, Etiennette ma swoją drogę i robi to, co sprawia jej przyjemność. To z pewnością jest najważniejsze dla jej ojca.

Wspieranie swoich dzieci i dawanie im wolności w podejmowaniu decyzji to właśnie taka postawa, która powinna być wzorem dla rodziców.

Nie trzeba zgadzać się z każdym wyborem swoich dzieci, ale ważne jest, aby wspierać ich i dać im kredyt zaufania, aby mogli kształtować swoją przyszłość zgodnie ze swoimi marzeniami i pasjami.

https://www.instagram.com/p/ChZb0fwsOvs/?utm_source=ig_embed&ig_rid=9ff2c3e8-d149-4d52-9281-b459d0694e24

A co myślicie o nowej fryzurze Etiennette Wiśniewskiej? Czy eksperymentowanie z własnym stylem jest w porządku? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

Pisaliśmy również o: Syn Przemysława Stippy na nowym zdjęciu. Gwiazdor pokazuje miłość do rodziny

Może zainteresuje Cię to: Kontrowersyjne zaproszenie na komunię chrześniaka. Jak jedno zaproszenie na komunię zaskoczyło całą Polskę

Przypominamy o: Tajemnicza postać w cieniu Jana Pawła II. Kim był jego brat Edmund Wojtyła