Po 40 latach włosy stają się matowe i cieńsze, przez co tracą objętość. Dlatego w tym wieku warto pomyśleć o nowej fryzurze, ale bardzo trudno jest wybrać to, co lubisz, a nawet dopasować się do wszystkich parametrów. Jest to szczególnie trudne dla kobiet z długimi włosami.

Małgorzata Rozenek zdradziła podział obowiązków w opiece nad synkiem. Tego się nikt nie spodziewał

To właśnie ta opcja pomaga ukryć wszelkie zmiany związane z wiekiem, podkreślić godność i pozostawić włosy na ich długości. Wynalazła „Italiana” Arlanda Tossi. Strzyżenie jest nieodłącznym elementem wszechstronności, prostoty i objętości, dzięki czemu jest tak popularna. Jego główną cechą jest technika wykonania, dzięki której strzyżenie można wykonać na włosach o niemal dowolnej długości. 

Popularne wiadomości teraz

Zobacz, co się stało z aktorami najsłynniejszego serialu telewizyjnego w Polsce „M jak miłość”

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ale wtopa! Katarzyna Cichopek pokazała przypadkiem rozebranego męża. Ma się czym pochwalić

Włoską fryzurę można również odróżnić od kaskady dzięki obecności czapki, która skraca pasma. Dolne loki zachowają swoją pierwotną długość. W obszarze korony główna objętość jest skoncentrowana, a długie loki doskonale ukrywają wszystkie wady związane z wiekiem.

Monika Chojdak czyli polska sobowtórka Jennifer Lopez 

 Po 40 latach bardzo ważne jest, aby zdecydować się na fryzurę, ponieważ wtedy możesz stworzyć idealny wizerunek, który Cię odświeży i odmłodzi.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com