Mówi się, że każdy z nas ma na świecie swojego sobowtóra. Wydaje się to dość nieprawdopodobne, a jednak Monice udało się znaleźć kogoś kto jest do niej podobny, a co więcej obie panie mają tą samą pasję!

Justyna Żyła pokazała jak szybko chudnie przez stres. Tak kończą się małżeńskie porachunki

Nikomu nie trzeba przedstawiać Jennifer. Piosenkarka jest znana na całym świecie i cieszy się ogromną sympatią. Jej piosenki są chętnie śpiewane przez wielu, choć pewnie największą słabość ma do nich Monika, która łudząco przypomina znaną piosenkarkę.

Monika także próbuje swoich sił w muzyce... Kobieta wzięła udział w programie „Droga do gwiazd” i w 2004 roku dołączyła do zespołu Queens, z którym nagrała dwie płyty. Jednak po rozpadzie grupy nie zrezygnowała całkowicie ze swojej pasji. Kolejnym krokiem była próba swoich sił w innych telewizyjnych programach, m.in. w "Bitwie na głosy" w drużynie Natalii Kukulskiej, czy "The Voice of Poland 2", z którego odpadła. Ostatnio można ją było oglądać także w roli jurorki w obu edycjach "Śpiewajmy razem. All Together Now" w Polsacie.

Popularne wiadomości teraz

Karol Strasburger cieszy się ze swojego ojcowstwa: "Laurze pozwalam na budzenie mnie o trzeciej nad ranem"

Maryla Rodowicz skarży się na brak pieniędzy: "Trzeba zaciskać pasa jak nigdy"

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Ale wtopa! Katarzyna Cichopek pokazała przypadkiem rozebranego męża. Ma się czym pochwalić

Monika na swoim profilu pokazuje się w stylizacjach J.Lo i naprawdę nie sposób odmówić jej podobieństwa do gwiazdy. Co ciekawe sama Jennifer doceniła zaangażowanie Polki i wyraziła swoje uznanie dla jej pracy i pasji pozostawiając serduszka pod postami kobiety. Po jakimś czasie Lopez zaczęła nawet obserwować Monikę w mediach spolecznosciowych, a jedno z jej zdjęć udostępniła nawet na swoim profilu!!

Prawda, że panie są podobne?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com