Aż trudno uwierzyć, że tak radykalną transformację sylwetki można zmienić tylko przy pomocy odpowiednio dobranej sukienki. Ale krótki filmik w TikTok, który opublikowała ta dziewczyna, udowadnia, że ​​nie musisz wierzyć we wszystko, co widzisz.

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Blogerka imieniem Jem opublikowała wideo na swojej stronie TikTok w nowym stroju, który tak dobrze podkreśla godność postaci, jakby sam Photoshop pojawił się w grze! Photoshop w prawdziwym życiu. Złudzenie tworzy mocno napięty pasek. A nadruk z abstrakcyjnymi paskami różnych kolorów nałożony na sukienkę zmienia postać dziewczyny w niewypowiedziany ideał.

Jolanta Kwaśniewska zaraziła się na nowego wirusa. Była pierwsza dama o swoim stanie: "Raz jest lepiej, raz gorzej"

 

Popularne wiadomości teraz

Syn Krzysztofa Krawczyka otwiera się o Marianie Lichtmanie. Emocjonalne słowa, które poruszają serca

Odeszła wybitna aktorka Barbara Borys-Damięcka. Mama Grzegorza Damięckiego miała 85 lat

Roksana Węgiel zaskakuje wszystkich szczegółami swojego ślubu. Zdradza nazwisko i suknię ślubną w niespotykany sposób

Sekret Marcina Hakiela wreszcie odkryty. Co ukrywał przed wszystkimi

@jemianxo

Looks like I tied my organs together 😂 Snatched illusion dress is @fashionnova FashionnovaPartner

♬ OOOWWWEEE - Peewee Longway & Money Man

Wideo, w którym dobrze widać, jak działa sukienka, zyskało miliony wyświetleń. Wynika to z faktu, że fani Jem nie mogą uwierzyć, że taki efekt wizualny da się osiągnąć prostym strojem. Komentatorzy byli podzieleni. Niektórzy są zachwyceni tym, jak wygląda postać Jema. Inni uważają, że pas napina wszystkie narządy wewnętrzne i jest szkodliwy dla zdrowia. Ale fakt pozostaje: strój idealnie pasuje do dziewczyny. 

Historia miłości: Edyta i Cezary Pazura. Edyta i Cezary Pazura wzięli ślub 1 maja 2009 roku. Wkrótce para powitała córkę Amelię. W 2013 roku na świat pojawił się synek Antoni. A w czerwcu, 2018 roku urodziła się córka Rita. Przez pewien czas Edyta zajmowała się dziećmi i domem, a teraz jest menadżerką i prowadzi swojego własnego bloga Maybe Baby. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com