Edyta i Cezary Pazura wzięli ślub 1 maja 2009 roku. Wkrótce para powitała córkę Amelię. W 2013 roku na świat pojawił się synek Antoni. A w czerwcu, 2018 roku urodziła się córka Rita. Przez pewien czas Edyta zajmowała się dziećmi i domem, a teraz jest menadżerką i prowadzi swojego własnego bloga Maybe Baby.

Jak poznali się Pazurowie?

Ich spotkanie odbyło się całkiem przypadkowo. Cezary wracał się z Krakowa pociągiem. Jak opowiadał w rozmowie z Vivą, "najpierw planowałem, że będę wracał samolotem, ale kiedyś pięć godzin czekałem na lotnisku z powodu mgły. Postanowiłem więc, że pojadę pociągiem". W pewnym momencie zobaczył tam piękną, młodą blondyneczkę. 

Wielki sukces Weroniki Rosati. Polka zagra w popularnym amerykańskim serialu

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Bardzo mi się przypatrywał, a ja udawałam, że go nie widzę -opowiadała Edyta w rozmowie z Vivą. 

Dziś Pazurowie są szczęśliwym małżeństwem. Razem już 11 lat, nie patrzać na wielką rożnicę w wieku- 26 lat. Jaki jest sekret ich długiego związku? Jakoś w swoich mediach społecznościowych Edyta zdradziła receptę szczęśliwego związku.

Jaka jest recepta? Nie ma takiej :) Jednak jestem zdania, że zawsze trzeba umieć bronić swoich wyborów. Kiedyś ktoś przy stole chciał być dla mnie złośliwy i powiedział; „ale Ci się udało spotkać Pazurę w tym pociągu” Odłożyłam sztućce, popatrzyłam głęboko w oczy tej osobie i odpowiedziałam Nie... To Czarek miał szczęście, że wsiadł do odpowiedniego pociągu... Broń swoich racji” -napisała Edyta Pazura.

Agnieszka Woźniak-Starak rozpłakała się przed swoimi fanami. Dziennikarka zamieściła nagranie

Sam Cezary od samego początki wiedział, że Edyta to jego połówką. 

To jest niezwykłe odkrycie, że talent bycia żoną jest kompletnie niezależny od wieku i kobieta nie musi uczyć się tego latami. Moja żona, kiedy się poznaliśmy, miała 19 lat. Od zawsze mi gotowała i robiła wypieki. Nie wiem, kiedy znajduje na to czas. „Kiedy to zrobiłaś, kochanie?”, pytam, a ona odpowiada: „W międzyczasie”. Ja gotuję dzieciom wodę, studzę herbatę, podgrzewam zupy i przygotowuję truskawki ze śmietaną i cukrem. I świetnie wstawiam naczynia do zmywarki, jako jedyny w domu umiem tak zapakować zmywarkę, że wszystko zawsze wchodzi idealnie" -powiedział Pazura dla Vivy. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com