Agnieszka Woźniak-Starak jest polską dziennikarką, prezenterką, osobowością telewizyjną.  Prowadziła takie programy: Kawa czy herbata?, Pytanie na śniadanie, A normalnie o tej porze i Bitwa na głosy. W 2013 rozpoczęła współpracę z Grupą TVN, dla której prowadziła programy: Dzień dobry TVN, Aplauz, aplauz! i Ameryka Express. Takie programy, jak TVN Style i Big Brother. W 2019 na jakiś czas wycofała się z mediów, z powodu śmierci męża, Piotra Woźniaka. Zginął on w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. 

Joanna Moro w zmysłowej sesji zdjęciowej karmi córkę. Aktorka odsłoniła sporą część ciała

Agnieszka Woźniak-Starak rozpłakała się przed swoją publicznością

Jak się okazuje, dziennikarkę wzruszył reportaż o krowie, którą uratowała jedna kobieta. Agnieszka zamieściła to w swoich mediach społecznościowych. 

„Ja ją uratowałam przed uśpieniem, ale ona uratowała mnie. Dzięki niej zaczęłam się na nowo uśmiechać. W życiu nie przypuszczałabym, że będę miała kiedykolwiek krowę” - powiedziała bohaterka reportażu.

Popularne wiadomości teraz

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

instastory agnieszka woźniak
instastory agnieszka woźniak

Taka wielka miłośniczka zwierząt, jak Agnieszka Woźniak nie mogła powstrzymać swoich łez. Na InstaStory pokazała, jak płacze.

agnieszka woźniak-starak
agnieszka woźniak-starak

Nie mogę oglądać takich historii, bo zaraz płaczę. Czy ja jestem jakaś nienormalna czy też tak macie? -powiedziała prezenterka.
 
Aga bardzo często spędza czas razem ze swoimi pupilami. Na Instagramie możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć z jej czworonogimi przyjaciółmi. Kiedyś w rozmowie z mediami celebrytka zdradziła, że możliwe w przyszłości wycofuje się z życia publicznego i zamieszka we wsi z psami. 
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com