Agnieszka Woźniak-Starak jest polską dziennikarką, prezenterką, osobowością telewizyjną.  Prowadziła takie programy: Kawa czy herbata?, Pytanie na śniadanie, A normalnie o tej porze i Bitwa na głosy. W 2013 rozpoczęła współpracę z Grupą TVN, dla której prowadziła programy: Dzień dobry TVN, Aplauz, aplauz! i Ameryka Express. Takie programy, jak TVN Style i Big Brother. W 2019 na jakiś czas wycofała się z mediów, z powodu śmierci męża, Piotra Woźniaka. Zginął on w wyniku wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. 

Joanna Moro w zmysłowej sesji zdjęciowej karmi córkę. Aktorka odsłoniła sporą część ciała

Agnieszka Woźniak-Starak rozpłakała się przed swoją publicznością

Jak się okazuje, dziennikarkę wzruszył reportaż o krowie, którą uratowała jedna kobieta. Agnieszka zamieściła to w swoich mediach społecznościowych. 

„Ja ją uratowałam przed uśpieniem, ale ona uratowała mnie. Dzięki niej zaczęłam się na nowo uśmiechać. W życiu nie przypuszczałabym, że będę miała kiedykolwiek krowę” - powiedziała bohaterka reportażu.

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

instastory agnieszka woźniak
instastory agnieszka woźniak

Taka wielka miłośniczka zwierząt, jak Agnieszka Woźniak nie mogła powstrzymać swoich łez. Na InstaStory pokazała, jak płacze.

agnieszka woźniak-starak
agnieszka woźniak-starak

Nie mogę oglądać takich historii, bo zaraz płaczę. Czy ja jestem jakaś nienormalna czy też tak macie? -powiedziała prezenterka.
 
Aga bardzo często spędza czas razem ze swoimi pupilami. Na Instagramie możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć z jej czworonogimi przyjaciółmi. Kiedyś w rozmowie z mediami celebrytka zdradziła, że możliwe w przyszłości wycofuje się z życia publicznego i zamieszka we wsi z psami. 
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com