Joanna Moro jest polsko-litewską aktorką teatralną i filmową. Urodziła się w Wilnie, w polskiej rodzinie. Ma młodszą o dwa lata siostrę Kamilę. Od 2003 roku mieszka w Warszawie. W 2007 roku Moro pojawiła się w seriale Barwy Szczęścia. Natomiast największą popularność jej przyniósł serial "Anna German. Tajemnica białego anioła", w którym ona zagrała w 2012 roku. Prywatnie jest związana z Mirosławem Szpilewskim. Z nim aktorka ma dwóch synów, Mikołaja i Jeremiego, oraz córkę Ewę. 

Małgorzata Rozenek została zatrzymana przez policję. Radzio jest załamany jej umiejętnościami

Odważne zdjęcie Joanny Moro

Na Instagramie aktorka jest zawsze szczera ze swoją publicznością. Gwiazda śmiało pokazuje swoją rodzinę, z którą ostatnio spędza największą ilość czasu. Od niedawna w jej social mediach pojawiła się fotka ze zmysłowej sesji zdjęciowej. Na niej Joanna w pięknej, czarnej sukni karmi swoją małą córkę Ewę. Aktorka odważnie odsłoniła ciało.   
 
Dzień dobry, Życzę Wam pięknego zimowego dnia i całego tygodnia! Wszystko zależy od naszego nastawienia. Nie narzekajmy, bierzmy życie za rogi, cieszmy się małymi rzeczami, celebrujemy chwile -napisała gwiazda.

Internautom bardzo się spodobał taki obraz aktorki:
 
Piękny obraz. Piękne chwile mamy i córki.

Bardzo piękne zdjęcia. Makijaż Pani śliczny. Ewunia to bobasek przesłodki. Pozdrawiam i miłego, zimowego dnia życzę

Agnieszka Kaczorowska wybrała już imię dla drugiej pociechy. Agnieszka Kaczorowska zyskała popularność jako Bożenka w serialu Klan. Przez lata zyskała sympatię widzów. Zawodowo Agnieszka jest tancerką i do niedawna prowadziła swoją szkołę tańca. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com