Szonja Gresa właśnie tak się nazywa najpiękniejsza stewardessa na świecie. 25-latka ma zadbana cerę, piękne blond włosy i długie nogi. Mając takie dane zdecydowanie potrzebuje agencji modelek! Szonja pracuje z linami lotniczymi Wizz Air. 

Agnieszka Pilaszewska obchodzi urodziny!

Ślicznotka ma swoje konto na Instagramie, gdzie chwali się swoimi pięknymi zdjęciami. Jej profil obserwuje aktualnie ponad 40 tys. użytkowników. Zdjęcia stewardessy ma kilkanascie tysięcy polubień, pod którymi ludzie zostawią mnóstwo komentarzy i serduszek. 

Popularne wiadomości teraz

Lara Gessler opowiada o relacjach swojej matki z pierwszym mężem. Paweł nie miał z teściową łatwego życia

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przygotowują się do ślubu i nie ukrywają tego. Aktorka szykuje się do założenia sukni ślubnej

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Młodsza o 40 lat żona Marka Kondrata postawiła na swoim. Czarne chmury nad małżeństwem aktora

Poza tym warto zauważyć, że Szonja Gresa pomimo pracy stewardessą interesuje się tak samo makijażem. W jej social mediach można zobaczyć mnóstwo zdjęć z pięknymi obrazami.

Edyta Herbuś przedstawiła się w przezroczystym stroju kąpielowym. Trochę przesadziła!

Tak samo czytaj o tym, jak dziewczyna w wieku 6 lat wygląda oszałamiająco. Mała laleczka po raz pierwszy wzięła udział w reklamie, gdy miała 2,5 roku. W wieku 4 lat dziewczyna została już rozpoznana na ulicy. Edycja Viral4Real sprawiła, że ​​dziecko stało się bardzo popularne. Więcej na ten temat czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com