Szonja Gresa właśnie tak się nazywa najpiękniejsza stewardessa na świecie. 25-latka ma zadbana cerę, piękne blond włosy i długie nogi. Mając takie dane zdecydowanie potrzebuje agencji modelek! Szonja pracuje z linami lotniczymi Wizz Air. 

Agnieszka Pilaszewska obchodzi urodziny!

Ślicznotka ma swoje konto na Instagramie, gdzie chwali się swoimi pięknymi zdjęciami. Jej profil obserwuje aktualnie ponad 40 tys. użytkowników. Zdjęcia stewardessy ma kilkanascie tysięcy polubień, pod którymi ludzie zostawią mnóstwo komentarzy i serduszek. 

Popularne wiadomości teraz

"Przypadkowo zobaczyłem notatkę w kieszeni mojej żony. Po jej przeczytaniu odłożyłem ją z powrotem i rozpłakałem się"

"Kiedy zaszłam w ciążę, mój mąż nie chciał nic słyszeć o dziecku. Teraz mieszkam z dzieckiem u rodziców i chodzę do niego"

"Swatowie zostali u nas na trzy dni. Wyjechali, a nam brakowało wielu rzeczy w domu. Wydaje się, że to drobiazg, ale jest nieprzyjemne"

"Przez całe życie staraliśmy się z mężem dbać o nasze dzieci i wychowywać je na uczciwych ludzi, ale porzucili mnie na starość"

Poza tym warto zauważyć, że Szonja Gresa pomimo pracy stewardessą interesuje się tak samo makijażem. W jej social mediach można zobaczyć mnóstwo zdjęć z pięknymi obrazami.

Edyta Herbuś przedstawiła się w przezroczystym stroju kąpielowym. Trochę przesadziła!

Tak samo czytaj o tym, jak dziewczyna w wieku 6 lat wygląda oszałamiająco. Mała laleczka po raz pierwszy wzięła udział w reklamie, gdy miała 2,5 roku. W wieku 4 lat dziewczyna została już rozpoznana na ulicy. Edycja Viral4Real sprawiła, że ​​dziecko stało się bardzo popularne. Więcej na ten temat czytaj w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com