Każda z nas jest wyjątkowa. Są wśród nas kobiety o niewiarygodnej urodzie, niebywałej inteligencji czy oszałamiającej odwadze.

Jednak gwiazdy są nieubłagalne i nie rozdają nam wszystkim wielkich mocy. Istnieje tylko wybrane grono, która zostało obficie obdarowane w cechy, która robią wrażenie na mężczyznach.

Poznaj ciemną stronę swojego znaku zodiaku! Zdziwisz się, jak poznasz prawdę

Co ciekawe, nie oznacza to, że nie mają one problemów ze znalezieniem sobie partnera. Czasem mogą mieć one za wysokie wymagania, a czasem mężczyźni się po prostu ich boją! Marzą o nich dniami i nocami, ale nie chcą mierzyć.. tak wysoko.

Wodnik

Kobieta spod tego znaku zawsze wygląda idealnie nawet jak ma sobie brudny dres i wyciagnięty podkoszulek. Nie potrzebne są jej żadne diety czy perfekcyjny makijaż. Wygląda najlepiej w wydaniu całkowicie naturalnym. Świetna figura, zdrowe włosy i jędrna skóra sprawiają, że błyszczysz swoim blaskiem. Tylko najodwaźniejsi mężczyźni do Ciebie podejdą.

Popularne wiadomości teraz

Polska pogrążona w żałobie. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość" i "Ojca Mateusza"

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Waga

Zawsze wygrywałaś swoją elokwencją. Na każde pytanie znasz odpowiedź i na każdy temat masz swoje zdanie. Interesuje Cię tak wiele, że faceci za Tobą nie nadążają. Boją się konfrontacji z Tobą i Twoim intelektem.

Lew

Jesteś boginią flirtu. Uwiedziesz każdego, nawet najbardziej niedostępnego mężczynę. Masz swoje sztuczki, których sama nawet nie jesteś świadoma. Każdy Twój ruch, słowo czy ton głosu sprawia, że faceci tracą dla Ciebie głowę. Zazdrośnicy z Tobą nie wytrzymają. Potrzebujesz mężczyzny z dystansem, który zrozumie Twoją moc.

Skorpion

Zawsze wiedziałaś czego chcesz i za tym podążałaś. Jesteś zdecydowana i ambitna, a swoją władczością emanujesz z daleka. Nie tracisz czasu na nieudaczników. Wielu mężczyzn są więc Tobą onieśmieleni. Większość z nich nie dorasta Ci do pięt z Twoimi talentami, a oni nie lubią stać w cieniu. Nie możesz się tym martwić, to ich problem.

Astrologowie alarmują. Osoby spod tego znaku zodiaku są z natury bardzo nieprzyjazne

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com