Sprawdź, jakie są Twoje słabe strony, by móc nad nimi pracować. Może to właśnie one sprawiają, że wciąż kłócisz się ze swoimi bliskimi?

Baran

Baran jest niestety skory do wybuchów i bezsensownych kłótni. Nie wie co to kompromis. Cechuje go impulsywność i niedojrzałość, przez co może mieć problem w utrzymaniu długich relacji.

Znaki zodiaku, które nie stworzą udanego związku

Byk

Byk jest ogromnym materialistą i ważniejsze jest dla niego mieć, niż być. Może łatwo popaść w zakupoholizm. Chce osiągnąć dużo, ale minimalnym wysiłkiem. Na pewno często słyszy, ze jest rozpieszczony, przez co nigdy nie miał zbyt dużo przyjaciół.

Bliźnięta

Bliźnięta to niezwykli hipokryci, którzy nie widzą u siebie ani jednej wady, za to są bardzo skorzy do oceniania innych. Mimo, iż uważają się na mistrza we wszystkich dziedzinach świata, mają problem z lenistwem. 

Popularne wiadomości teraz

Plotki o Tomaszu Kammelu się potwierdziły. To koniec jego pracy

Jakie wykształcenie posiada Piotr Żyła? Nigdy byście na to nie wpadli

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Oto pięć znaków zodiaku, którym się poszczęści na koniec roku!

Rak

Rak na każdym kroku węszy nieprawdę. Nie potrafi nikomu zaufać i w każdym człowieku widzi tylko wady. Jego nieufność powoduje, że jest wielkim indywidualistą, który ucieka od ludzi. Trudno mu znaleźć stałą pracę, ponieważ czuje się wciąż poirytowany zachowaniem swoich współpracowników.

Lew

Lew bywa naprawdę kochany i przyjazny, ale komplementy zwykle kieruje jedynie w swoją stronę. Uwielbia być w centrum uwagi. Lwy to często najpopularniejsze osoby w szkole, które wręcz uwielbiają, gdy jest o nich głośno. Brak zainteresowania wywołuje w nim wściekłość. Mimo wielu znajomych, nie potrafi stworzyć prawdziwej przyjaźni, bo wciąż skupiają się na sobie.

Panna

Panna to niepohamowana pesymistka. Wszystko widzi w ciemnych barwach i wręcz zaraża tą przytłaczającą aurą wszystkich wokół. Panna zawsze znajdzie powód do narzekania i potrafi zepsuć każdemu dzień. Wszystko to spowodowane jest tym, że mają niebotycznie wysokie oczekiwania wobec wszystkich i wszystkiego w ich życiu.

Te znaki zodiaku to najlepsi kochankowie!

Waga

Waga jest niezdecydowana i to do tego stopnia, że jej zdanie i punkt widzenia zależą od tego, z kim aktualnie rozmawia. Takie osoby są całkowicie niesamodzielne. Ciężko im podjąć właściwą decyzję, bo muszą rozważyć każdą możliwą opcję. Nawet w markecie spędzają ogromną ilość czasu, bo analizują każdy produkt, który chcą kupić.

Skorpion

Skorpiony są niezwykle zarozumiali. Myślą, że wszystko wiedzą najlepiej, więc z przyjemnością każdemu rozdają swe rady i mówią innym, jak mają żyć. I choć wiele razy, naprawdę mają rację, za bardzo narzucają innym swoje zdanie, przez co mogą być niezwykle irytujący.  

Strzelec

Strzelce to mistrzowie manipulacji. W każdym potrafią z niezwykłą łatwością odnaleźć czuły punkt, który bez cienia namysłu – wykorzystają. Często nie czują, kiedy kogoś krzywdzą. To najgorsi kandydaci do kłótni, nie ma szans wygrać z ich bezwzględnością.

21 listopada to szczególna data. Lepiej sprawdź, co cię czeka tego dnia!

Koziorożec

Koziorożce są kontrolerami i tak zwanymi „kapusiami”. Interesuje ich życie każdego wokół i chełbią się niepowodzeniem nawet swoich znajomych. Ich plotkarstwo jest powszechnie znane, więc unika się powierzania im tajemnic. Wykorzystają każdego, by osiągnąć swój cel.

Wodnik

Wodnik uważa, że ​​jest bardzo sprytny, ale to go bardzo gubi. Ma skłonność do łamania prawa, bo jego pewność siebie jest tak duża, że uważa, że poradzi sobie z każdą nieprzeciwnością losu. Zawsze wszystko robi na opak. Unika ważnych spraw i zadań, dlatego często pojawia się w tarapatach.

Ryby

Ryby są tak łatwowierni, że uwierzą w każdą bajkę, którą się im opowie. Niestety, są bardzo łatwo oszukiwani, co naraża ich na wiele problemów, między innymi na długi finansowe. Nie mają hamulca, które chroniłoby je przed popełnianiem głupstw. Za bardzo ufają ludziom i zrobią wszystko, by być lubianym.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com