W Twoim związku zaczyna się psuć? A może jeszcze dotąd nie znalazłaś godnego kandydata do tworzenia poważnej relacji  i wydaje Ci się, że już nigdy nikogo nie znajdziesz? Nie martw się, to może być wina gwiazd. Astrologia bowiem mówi, że powinno się zwracać uwagę spod jakiego znaku zodiaku jest Twój potencjalny partner, ponieważ niektóre znaki zodiaku do siebie po prostu nie pasują.

Strzelec i Koziorożec

Ponoć przeciwieństwa się przyciągają, ale na pewno nie w aż tak dużym stopniu! Rozważny Koziorożec, który uwielbia działać według wyznaczonych reguł i na pierwszym miejscu zawsze stawia pracę, nie odnajdzie się z roztargnionym Strzelcem, który wciąż ma głowę w chmurach.

Lew i Panna

Panna działa ostrożnie i rozważnie, nigdy nie podejmuje spontanicznych decyzji. Obchodzą ją tylko poważne i bezpieczne relacje. Dla niej idealną randką jest wspólne oglądanie filmu w domu na kanapie, za to Lew najchętniej poszedłby na imprezę. Lwy są kochliwe i nigdy niczego nie planują. Ich podejście do miłości jest zupełnie inne, więc trudno będzie im znaleźć wspólny język.

Baran i Skorpion

Ta para początkowa wydaje się idealna, ale po czasie sytuacja dramatycznie się zmieni, kłótnie będą się tlić non stop. Dlaczego? Osoby spod tych znaków zodiaku są bardzo namiętne, ale oboje lubią postawić na swoim. Baran uwielbia dowodzić, a Skorpion zawsze chodzi swoimi ścieżkami i nie lubi się podporządkowywać. Taka sytuacja sprawia, że nawet najmniejsza sprzeczka może przerodzić się burzliwy konflikt.

Rak i Waga 

To połączenie jest zupełnie odwrotne niż wyżej opisana relacja Barana i Skorpiona, bowiem Rak i Waga właśnie uciekają od podejmowania decyzji. Oby dwoje lubią, kiedy ktoś planuje coś za nich i właśnie takiego partnera lub partnerki szukają, który z przyjemnością przejmie inicjatywę. W związku Raka i Wagi nawet proste codzienne problemy stają się źródłem frustracji i stresu.

Popularne wiadomości teraz

„Kupiliśmy dom w wiosce. Kupiliśmy go od młodej pary, która straciła babcię. Kiedy weszliśmy do środka, płakałam, a mój mąż był zrozpaczony”

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Byk i Lew

To połączenie bardzo pewnych siebie osób. Lew jest typowym egocentrykiem, który uwielbia, gdy się go podziwia, a Byk lubi stawiać na swoim i uważa, że zawsze ma rację. W tym związku niemożliwy jest kompromis.

Bliźnięta i Byk

To kolejna para, która początkowo będzie ze sobą szczęśliwa. Oboje są romantycznymi duszami i lubią spędzać z ukochanym każdą wolną chwilę. Jednak po czasie relacja staje się toksyczna przez wybujałą zazdrość obojga. Dodatkowo Bliźniaki są bardzo delikatni i latwo można je urazić, natomiast Byk jest szczery, czasem aż za bardzo i nie potrafi przepraszać. Dominacja „cichych dni” zrujnuje ten związek.