Indianie od zawsze byli bardzo blisko związani ze zwierzętami. To właśnie na ich podstawie opiera się tamtejszy horoskop. Wierzą oni, że każdy z nas ma swojego opiekuna, który czuwa nad nim w każdej chwili. Mówi się też, że te zwierzęta są bardzo podobne do swoich podopiecznych. Można ich nazwać naszymi bratnimi duszami.

Wydra (20.01. – 18.02.)

Bardzo łatwo się przywiązujesz. Jesteś wierną przyjaciółką i żoną. Bliscy są dla Ciebie najważniejsi. Twoją wadą jest łatwe obrażanie się.

Wilk (19.02. – 20.03.)

Zawsze potrafisz być opanowana. Znajdziesz spokój nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Jesteś urodzoną liderką i przywódczynią, ale kiepsko radzisz sobie z przegraną.

Sokół (21.03. – 19.04.)

Zawsze chodzisz swoimi ścieżkami. Jesteś indywidualistką, którą nie łatwo zrozumieć. Jesteś bardzo wrażliwa i łatwo Cię skrzywdzić.

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Bóbr (20.04. – 20.05.)

Ludzie cenią w Tobie Twój upór i pracowitość. Kiedy inni się poddają, Ty dalej działasz. W Twoim życiu bywało trudno, ale ciężką pracą zawsze udaje Ci się osiągnąć swój cel.

Jeleń (21.05. – 20.06.)

Uwielbiasz stabilizację i spokojne życie. Zawsze uprzejma i pomocna, choć trudno zdobyć Twoją uwagę. Dla innych wydajesz się niedostepna.

Dzięcioł (21.06. – 21.07.)

Twoja cecha dominująca to opiekuńczość. Zawsze dbasz o innych, często zapominając o sobie. To dobra cecha, ale czasem doprowadza to do poświęcania swojego szczęścia dla innych, co nie powinno mieć miejsca.

Łosoś (22.07. – 21.08.)

Uwielbiasz planować. Zawsze przygotowana i zorganizowana. Jesteś osobą, na której można polegać, która nigdy nie zawiedzie.

Niedźwiedź (22.08. – 21.09.)

Z pozoru masz twardą skórę, ale w głębi duszy jesteś nieśmiałą romantyczką, która marzy o życiu jak w bajce. Nie bój się być sobą.

Kruk (22.09. – 22.10.)

Cenisz sobie przede wszystkim święty spokój. Nie lubisz dużych zgromadzeń i nie nadajesz się do pracy z ludźmi. Jednak masz coś, czego nie mają inni. Widzisz i czujesz więcej niż . Można to nazwać swego rodzaju szóstym zmysłem

Wąż (23.10. – 22.11.)

Jesteś spokojną indywidualistką, do tego niezwykle inteligentną. Nie jesteś romantyczną duszą, ale kiedy już kochasz, kochasz całym sercem.

Sowa (23.11. – 21.11)

Jesteś nadzwyczajnie dociekliwa. Chcesz wiedzieć wszystko, co się wokół Ciebie dzieje. Czasem aż za bardzo! Jednak ta cecha sprawia, że jesteś bardzo dobrą przyjaciółką, która zawsze posłucha i da dobrą radę.

Gęś (22.12. – 19.01.)

Jesteś bardzo pewna siebie. Cechujesz się też niezwykłą rzetelnością, dzięki czemu jesteś wspaniałą pracownicą. Jednak ciężko Ci się współpracuje z innymi. Potrafisz być zbyt nieobiektywna przez co łatwo wchodzisz w kłótnie.